Yılın futbolcusu Kader Keita!


Galatasaray forması altında sadece 1 sezon görev yapmasına rağmen unutulmaz isimlerden birine dönüşen Abdul Kader Keita, Katar'da 2011 yılının en iyi futbolcusu seçildi.fft1mm1448754.jpgFildişili yıldız, başarılı futbolunun yanı sıra birçok olayla da gündeme gelmiş
ve Adnan Polat yönetimi tarafından disiplinsiz olduğu gerekçesiyle satılmıştı. Katar ekibi Al Sadd, Keita’yı 8.150.000 Euro’luk bedelle kadrosuna katmıştı.FanatikSeni satan dozerin ... :sad007:
 
Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita!Rijkaard ve Adnan Polat'ın ortaklaşa hatası oldu bu adamın gitmesi. Sonucunda ikiside koltuğundan oldu.
 
Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita![video=youtube;Z04doI5ldrY]https://www.youtube.com/watch?v=Z04doI5ldrY[/video]Seni yollayanlar artık yok reis.. rahat ol
 
Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita!Katar'da yılın futbolcusu bende olurum. Ama Keita heryerde olur. Keita'yı gonderenler yok mu, kafalarını kazıyıp ustune deve horgucu derisi gerip saclarını iceri uzatmak lazım.
 
Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita!rijkaard gonderilmesi yonunde rapor vermis, bunu soyleyen kankasi h. ust. bu da bas sorumluyu rijkaard yabar
 
Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita!Keita yollandığı zaman herkes Alexis Sanchezin falan geleceğini düşünüyodu.Ala ala Pinoyu aldık:eek:
 
Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita!rijkaard gonderilmesi yonunde rapor vermis, bunu soyleyen kankasi h. ust. bu da bas sorumluyu rijkaard yabarsüheyl uygurluk yapma lan. kim bilir adamı nasıl kandırdılar. keitayı satıp total futbol oynayan, pas yapabilen adam alcaz rijkaard okey mi demişlerdir o da okey diyince pinocanı getirmişlerdir.
 
Üst Alt