Yıllarca Şike Muhabbeti Yapıp, Kendi Takımının Şike Yapmasını İsteyen Taraftar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıllarca Şike Muhabbeti Yapıp, Kendi Takımının Şike Yapmasını İsteyen Taraftar

Malesef ki Galatasaray taraftarıdır. Galatasaray-Beşiktaş maçında takımının Beşiktaş'a bilerek yenilmesini istemek, 2010-2011 sezonunda Fenerbahçe'ye bilerek maç kaybeden takımlara, bilerek maç kaybeden futbolculara çanak tutmak demektir, yaptıklarını meşrulaştırmak demektir. Galatasaray kiminle oynarsa oynasın kazanmak için oynamalıdır, bunun için mücadele etmelidir -her ne kadar bu sene hiç mücadele etmiyor olsa da-

Beşiktaş bizi hakkıyla yenebiliyorsa yensin şampiyon olabiliyorsa olsun, ama onun gücü bizi yenmeye yetmezken herhangi bir Galatasaray futbolcusu bilinçli bir şekilde gol atmalarına imkan tanıyor ve bu hareketi taraftar tarafından normal karşılanıyorsa bu hem hukuk nezdinde hem de vicdani anlamda suçtur. Biz Beşiktaş'a karşı gücümüzü sahaya yansıtalım ve mümkünse kazanalım. Galatasaray'a yakışan budur. Tıpkı 2010'da Bursa, Fenerbahçe'den 1 puan farkla öndeyken Ali Sami Yen'e gelip Galatasaray'la berabere kalarak liderliği Fenerbahçe'ye kaptırmış ama 2 hafta sonra Fenerbahçe de puan kaybedip o unutulmaz şampiyonluk hikayesine imza atmıştı. Yine benzer şeyler olabilir. Olmazsa ve Fenerbahçe şampiyon olursa da dünyanın sonu değil. İlk kez şampiyon olmayacaklar sonuçta. Hatta belki onların şampiyonluğu Galatasaray'ı yönetenlerin daha doğru işler yapmasına sebebiyet bile verebilir.

Galatasaray'ı Fenerbahçe'den daha fazla düşman bellemiş, en ufak başarısını bile doğa üstü bir olaymış gibi kutlayan Beşiktaş taraftarı sevinecek diye takımımın şikeye çanak tutmasını istemem. İsteyenin de Galatasaray kültürünü yeniden araştırmasını tavsiye ederim..

Bunlarin konusulmasi bile Galatasaray taraftarinin ayibidir.

Tamam Besiktas sampiyon olsun istiyorum dersin anlarim, ki bende istiyorum, ama yatalim edelim demek falan olmuyor.

Bizden bu halimize ragmen puan alamiyorlarsa eh o zaman da sampiyon olacagiz biz bu kadar iyiyiz yok su kadar süper takimiz diye ortalikta dolasmasinlar.

Yazinin vermek istedigi dusunceye fikren katilsam da cikarcilik ve maddi menfaatler acisindan bireysel olarak karsit fikirdeyim . Diger yandan 10 uncu kez tekrarliyorum , sikeyi yaparsa yonetimler , oyuncular yapar , seyircinin hele de bireysel talebinin buna etkisi yoktur

Ben yenilelim diyorum diye takim yenilmez

Fenerbahçe Türkiye kupasında bizi alkışlayacak görürsünüz sayemizde şampiyon olacakları için

Envoyé depuis mon Galaxy S6 Edge

BJK saçma puan kayıplarını bırakıp bu saate kadar şampiyonluğu garantilemeliydi kusura bakmasınlar bizim galibiyete ihtiyacımız var.

Yenerlerse tebrik ederiz yenemezlerse yapacak bir şey yok.

Ayrica sike muhabbetinde bizim derdimiz aslinda fenerle degildi, derdimiz yapilan sikenin ortaya ciktigindaki kurumlarin davranisinaydi . sikeyi yapan maci verendir alan degil ,cunku almak isteyen teklif yapar ,sikenin girisimidir bu , veren ise sikeyi yapmis olur

Boş işler. Sloganvari konuşmak istemiyorum ama durum böyle şartlar ne olursa olsun Galatasaray sahaya kazanmak için çıkar, iki kere iki dört yani. Yok o olacağına o olsunmuş, yok 4. yıldız almasınlarmış biz aldıkta ne oldu sanki? O ona göre daha iyiymiş o yüzden o olsunmuş kime göre neye göre? Böyle düşünen adam taraftar değildir hobi olarak futbolu takip ediyordur aynı zamanda ılık bile olabilir o kadar tehlikeli bir durum dikkat etmek lazım.

5 tane atacaz kargalara... Bu sene aziz baskanimiza sampiyonluk daha cok yakisir. :love_heart:

"Spor programlarını izliyorum. Galatasaray'ı doğruyorlar. Siz kimsiniz ya? Salata yapar gibi doğruyorsunuz Galatasaray'ı. Sizin ne hakkınız var?"

Aziz Yildirim

:bid::bid::bid:

Emire de katilmamak mumkun degil , bir bjk li tip cikip dese ki "antalyaya mersine kume dusmus dusecek takimlara 4 puan 6 puan dagitirken iyi de simdi mi kasacaginiz tuttu" , o zaman da bir nevi kendi takimimdan suphe ederim

dogrusu cikip oynamak sonuca razi olmaktir ,ne asiri bir efor ve konsantrasyon ,ne de birakip kaleyi acmak ... dengeli

Üst Alt