Yıllardır İyi Futbol Oynamıyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıllardır İyi Futbol Oynamıyoruz

Şampiyon olduğumuz 2007-2008 sezonunun bitiminden itibaren oynadığımız bu 9.sezon...

Bu 9 sezonda dolu dolu futbol oynadığımız tek sezon efsane 2011-2012 sezonu..Orada bile ilk 8 hafta çok saçmalamıştık ama sonradan iyi toparladık.

Diğer 8 sezonda

2008-2009 skibbe sezonunda lincoln-baros-kewell üçlüsünün coştuğu ilk yarının son 3-4 maçı
2009-2010 rijjkard döneminde 6'da 6 yaptığımız ilk 6 maç
2012-13 sezonunun 2.yarısında içeride oynadığımız maçlar,
2013-14 mancini sezonunda içeride oynadığımız ve saman alevi gibi parladığımız 2-3 maç dışında bu takım iyi futbol oynamıyor.

Yani 8 sezon 250'yi aşkın maçta toplasan 20 maç iyi futbol izlemişisizdir.

Bakın sonuç demiyorum,kupalar demiyorum.Futbol diyorum...

Bu takım yıllardır iyi futbol oynamıyor.Çünkü yıllardır yamalı bohça gibi.Takım kimyası 2011-2012 sezonu dışında hep eksik çünkü.

Ş.liginde ç.final yaptığımız,ligde şampiyon olduğumuz 2012-13 sezonunda bile ligin ilk yarısı leş gibi futbol oynuyorduk.2.yarı drogba,sneijder gelince en azından iç saha maçlarında dominant futbol oynadık.

Ben gerçekten iyi futbol görmek istiyorum artık.

Yoksa bu sene de bu leş futbolla bir şekilde şampiyon olabiliiriz ama artık

Hamza hamzaoğlu zamanında kazanılan 2014-15 şampiyonluğundan sonra şampiyonlar liginde sıfır çeker miyiz korkusu yaşatan takımlar değil

2011-12 sezonunda şampiyon olan ve ş.ligini iple çektiren takımlar istiyorum.

2011-2012 de oynadığımız futbol efsaneydi bence.Super Final sacmaligina rağmen iki kere sampiyon olup, sikecilerin sahasinda kupa kaldirdik.O sezon muthis bir Ujfa,Eboue,Selcuk,Melo,Elmander vardı izlemeye doyamıyorduk.Ertesi sene ise yine muhtesem bir takımdık.İceride disarida yenik durumda olsak bile 15-20 dakikada maci ceviren inanan bir takımdık.Avrupa'da yaşadığımız zaferler, devre arası transferler falan herseyiyle muhtesem 2 sezon gecirmistik.Ondan sonra ise kabus basladi.2 senedir rezilleri oynuyoruz, tek bir mantıklı transfer yapamadik, riva ve florya skandalı ise cabası.Rakiplerini kudurtan Galatasaray yonetimi gitti, medyanın maskotu yönetim geldi

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#TADI damagimda kalan Cimbomlar:

Skibbe zamani bilhassa Olympiakos ve Metalist maclari
FT zamani (ilk sene mesela) o rambo takimin peak zamanindaki oyunu
Mancini donemi icerdeki Copenhag maci ve 3lu savunma oynattigi Es-es ve Bursa maclari

hakkaten canlı,formaya terini akıtan,arma için mücadele veren takım görmeyeli çok oldu yav.
maç günü gelsin yenelim,çoşalım, arabayla nazire yapalım saatleri sayardık şimdiki hâle bak.

#TADI damagimda kalan Cimbomlar:

Skibbe zamani bilhassa Olympiakos ve Metalist, H.Berlin maclari
FT zamani (ilk sene mesela) o rambo takimin peak zamanindaki oyunu
Mancini donemi icerdeki Copenhag maci ve 3lu savunma oynattigi Es-es ve Bursa maclari

Yine burada herkesin küfür ettiği 6-1 kaybettiğimiz R.Madrid maçının ilk 35 dakikasında ki oyun da yazılabilir. O seviyede takımı ezen bir futbol vardı sahada.

• Skibbe dönemi adam gibi beklerimiz olsa (Sabri, Balta yerine) ve biraz defansif oyunu da düşünse
  • FT kovulmasa ve ego parlamaları yaşayıp dengesini kaybetmese dönem dönem
  • Mancini transferden çaksa, ve deplasmanlarda aşırı defansif/korkak oynatmasa

üç dönem de solid ve devamlı olabilirdi.

Yine burada herkesin küfür ettiği 6-1 kaybettiğimiz R.Madrid maçının ilk 35 dakikasında ki oyun da yazılabilir. O seviyede takımı ezen bir futbol vardı sahada.

• Skibbe dönemi adam gibi beklerimiz olsa (Sabri, Balta yerine) ve biraz defansif oyunu da düşünse
  • FT kovulmasa ve ego parlamaları yaşayıp dengesini kaybetmese dönem dönem
  • Mancini transferden çaksa, ve deplasmanlarda aşırı defansif/korkak oynatmasa

üç dönem de solid ve devamlı olabilirdi.
Wassap

2008 de feldkamp ve alman anlayisi vardi.
deli gibi kondisyon vardi.
sorun bu 2008 den beri kosan isiran kondisyonu olan takim yok.
kondisyon olmayinca oyuncular kosmuyor depsalman maclari bundan eziyet oluyor.

iyi oynadığımız dönemler oldu da, istikrar sağlanamıyor

GS'nin sorunu , yönetimsel anlamda spastik bir altyapıya sahip olmasıdır..

Abicim hain çok camia da. Veya gerizekalı çok.

Lincoln gibi harika bir adam geldi, kovulmaktan beter edildi.

Skibbe bence iyi teknik direktördü kovuldu.

Rijkaard iyiydi ancak yönetim rezaletti.

Uzatmadan son bir şey;

Galatasaray'ın son 7-8 senesinde hep aynı isimler var.

Sabri-Balta

Bu adamlar gitmeden iyi futbol zaten gelmez.

Bek yok yani kısaca takımda.

Üst Alt