Yıllardır Süren Akhisarspor İstikrarı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıllardır Süren Akhisarspor İstikrarı

Hamza hocam gelmeden (10/11):

320e91f01ffe07d58db83778520b039b.png

Hamzali Akhisar (11/12):

f387963552a57e95bb1fce067dc3ca62.png

Son macta belalimiz Rize'yi Rize'de marizleyip ekibimizi Rize belasindan 1 sene def ettigini de ekleyelim.

Akhisara şimdiden geçmiş olsun diyorum.

GScimcom ovmeye başladıysa eğer;

Seri mağlubiyetler almaya başlayıp en geç 2 sene içinde küme düşerler

Gerçek Kaptan NANDO!

yükseldikleri ilk sene hariç küme düşme korkusu yaşamadılar. süper lig için tam bir orta sıra takımı diyebiliriz.

medya gücü yada tribünleri dolduracak tipte taraftarları yok bu onların en büyük handikapı. aynı zamanda medya ve taraftar baskısıda yok.

eğer akhisar gibi yönetilen bir camianın arkasında şehir gücü olsaydı her sene avrupa ligi için yarışan, iç saha maçlarında her takımı yenebilecek bir takım ,zleyebilirdik.

6 senedir stadyumları yok bunu unutmamak lazım, adı süper olan bir ligde stadı olmayan takım olmasıda ayrı bir parantez konusu.

Farkında olan var mı bilimiyorum ama bu konuyu açtığımdan beri 2 aydır ligde galibiyet alamıyorlar. Bu konuyu Trabzon maçı sonrası açmıştım.

Adamları nasıl kuruttum ama :)

Şimdi Can'ın hatırlamasıyla aklıma geldi. Bu harbiden normal bir olay değil bu konu 24.10.2017 tarihinde açılmış Akhisar'ın bu tarihten sonra aldığı sonuçlar aşağıda şu anda da Sivas karşısında 1-0 yenik durumdalar.

Üst Alt