Yılmaz Morgül Kıvanç Tatlıtuğ'a meydan okudu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılmaz Morgül Kıvanç Tatlıtuğ'a meydan okudu

Cine5'te hafta içi her gece canlı yayınlanan, Ece Vahapoğlu'nun sunduğu "Ece'nin Konukları" programına Türk Sanat Müziği yorumcusu Yılmaz Morgül konuk oldu.

YILMAZ MORGÜL: "KIVANÇ'TAN 100 BİN KAT İYİYİM"

Cine5'te hafta içi her gece canlı yayınlanan, Ece Vahapoğlu'nun sunduğu ECE'nin Konukları programının konuğu Yılmaz Morgül, geçen sene çıkan albümü için çektirdiği kaslı fotoğraflarının hatırlatılması üzerine, "Sportmenim. Ben bu sportmen kimliğimi sergiledikten sonra herkes kaslarını göstermeye başladı. Herkesle iddiaya girerim; 150 şınav çekerim" deyince Ece Vahapoğlu, "Kıvanç'ın kaslarını beğeniyor musun?" diye sordu. Yılmaz Morgül herkesi şaşırtan bir cevap verdi: "O gözle bakmadım. Ben Kıvanç'tan 100 bin kat iyiyim, her şekilde. Kıvanç daha kilolu. Sportmen yön olarak ondan 100 bin kat iyiyim. O bir dizi için role girdi. Ben yıllardır spor yapıyorum. Spor salonuna bir giriyorum, herkes işi gücü bırakıp beni seyrediyor. Kendime örnek aldığım kimlik rahmetli Bruce Lee " açıklamasında bulundu.

Saygı duyuyorum inançlı biri:asd:

Cevap: Yılmaz Morgül Kıvanç Tatlıtuğ'a meydan okudu

Spor salonuna bir giriyorum, herkes işi gücü bırakıp beni seyrediyor. Kendime örnek aldığım kimlik rahmetli Bruce Lee.

-Yarıldım ne diyor lan bu. :lol:

Cevap: Yılmaz Morgül Kıvanç Tatlıtuğ'a meydan okudu

adam sportmen beyler

yılmaz-morgül-vs-ajdar-anık_109563.jpg

Üst Alt