Yılmaz Vural: "Fenerbahçe, 'Ben büyüğüm, düşmem' kompleksinden kurtulsun"


fft99_mf12788871.Jpeg

TGRT'de yayınlanan "Maç Başlıyor" programına konuk olan Yılmaz Vural, sarı lacivertlilerin küme düşebileceğini belirterek, "Fenerbahçe'nin 33 puanı var. Aşağıda Erzurumspor morallendi. Akhisar iç sahadaki bir maçı kaybetmeseydi işin içindeydi. Fenerbahçe'nin en son Alanyaspor maçında gördüğüm haline inanamıyorum. 33 puanı ve 5 maçı var. Bu 5 maçı kaybedebilirsiniz, futbol bu. Fenerbahçe, 'Ben büyüğüm, düşmem' kompleksinden kurtulsun. Oynamazsan, kazanamazsan öyle bir düşersin ki, kimse gözünün yaşına bakmaz" dedi.

"FENERBAHÇE'YE GİTME HAYALİM VAR"

Fenerbahçe'yi çalıştırma hayali olduğunu belirten Vural, "Fenerbahçe'yi çalıştırmak istiyorum. Hep hayalimdi buralarda olmak. Dolayısıyla bu hayalimizi gerçekleştirecek bir zamanlama olarak gördüm bu zamanı. O yüzden Adana Demirspor'da böyle bir madde yazdırmıştım. Bundan sonra da gideceğim her takıma yazdıracağım. Ben antrenörlüğe başladığım ilk günden beri bu maddeyi yazdırıyorum. Ben inatçı bir insanım, adım Yılmaz bir kere. O yüzden yılmadan devam edeceğim. Bir gün, bir gün diyerek bekleyeceğiz." ifadelerini kullandı.
 
Valla dalga geçilecek pek konu göremiyorum ortada.Dursun zamanı herkes Yılmaz Vural'a tavdı

Yine şampiyon olunca bir havalara girdi bizim taraftar,Terim'e bile sallar olduk
 
yav onların düşmem demesi palabıyık, malabıyık gibilerine güvendiği için. Sen gerçekten bu şuursuz kuş familyasını düşürürler mi sanıyorsun Yılmaz hoca? Sende, bende, herkes düşmesine müsade etmeyeceklerini iyi biliyoruz. Yoksa normal şartlarda 100'de 99 düşeceklerdi.
 
Üst Alt