Yılmaz Vural: "Halkın isteği Fenerbahçe'ye gelmem yönünde"


fft226_mf5340314.Jpeg

Deneyimli çalıştırıcı Yılmaz Vural, Fenerbahçe teknik direktörlüğü için hazır olduğunu söyledi.

"Halk Fenerbahçe teknik direktörü olmamı istiyor"

Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen'in,"Yılmaz Vural, Fenerbahçe teknik direktörlüğüne getirilmeli" söylemine ise Vural, "Sağ olsun Ali Şen güzel dilekleri için. Onun döneminde bir iki defa görüştük fakat olmadı'' dedi.

"Advocaat kulübün büyüklüğünün farkında değil"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Vural ''Ali Şen başkanın da benim de gözüm açık gidecek. Bu konuları çok konuştuk. Sansasyonel bir insan istiyorlar. Türk futbol tarihinde en fazla maç yöneten 2 hocayım. 26 tane takımda hocalık yaptım. Yılmazovic olsaydım Fenerbahçe'ye teknik direktör olurdum. Yaşımız artık kemale erdi. Yolda yürüyemiyorum, telefonlarım kilitleniyor. Halkın isteği Fenerbahçe'ye gelmem yönünde.

Advocaat'ın açıklamalarına anlam veremedim. Bu takım üst düzey oyunculardan kurulu. Advocaat'ın konuşmaları mantık dışı. Çalıştırdığınız takımı bu kadar küçük düşürmek hoş değil. Bu kadroyu alsam şampiyonluğa taşırım. Advocaat Fenerbahçe takımının büyüklüğünün farkında değil. Beni arayan kimse olmadı. Getirin şans verin görün kardeşim" açıklamasında bulundu.

Ajansspor
 
Hoca mısın akbaba mısın belli değil.

Tudor'dan önce kendini Galatasaray'a yamamaya çalışıyordu, şimdi sıra Fenere gelmiş. Yarın şenol gitse 7 sülale 8taşlıyım diye gezmeye başlar.
 
Ridvaninda dedigi gibi fenerbahce iyi bir anadolu takimi neden olmasin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt