Yılmaz Vural İddialı Konuştu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılmaz Vural İddialı Konuştu

Beyaz Tv'nin fenomen programına telefonla katılan ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, Galatasaray'ın teknik direktörlüğüne aday olduğunu canlı yayında açıkladı.

"Türk antrenörlerin beklentisidir, büyük takımları çalıştırabilmek. Biz de kendimizi layık gördük bu göreve. Benim geçmişte de açıklamam oldu. Türk antrenör yokmuydu da Riekerink'i göreve getirdiler. Göreve talip olmak, tabi Türkiye'de komik duruma düşüyorsunuz. Ben bugüne kadar hep talip oldum ama magazine konu olduk. İşte 19 cevapsız arama vb. Tabi ki kıyaslıyoruz biz kendimizi Avrupa tecrübemiz var. Şenol Güneş'ten sonra en çok maç yöneten benim. Böyle büyük bir kulüpte görev almayı hep arzu ettik. Zaten bize hep bu dönemlerde geliyorlar. Sezon başında göreve getirmiyorlar. Ben 3-5 sene önce olsa biraz daha rahat konuşurdum ama şimdi temkinli konuşuyorum. Eğer görev verirlerse de Riekerink'ten daha başarılı olurum. Galatasaray beni göreve getirirse, Galatasaraylılar pişman olmaz. Dün ben maçtaydım, Ünal Aysal'ın locasından izledim. Galatasaray'ı iyi tanıyorum, ben göreve gelirsem antrenör hatasıyla şampiyonluk kaçmaz. Ben göreve gelirsem ve şampiyonluk kaçarsa bu benim hatamdan olmaz. Deveye hendek mi atlatıyoruz, herşeyi yabancı yapar, Türk yapamaz mantığından sıyrılalım. Bakın Hamza kardeşim 3 tane kupa aldı. Abdullah Avcı bugün neler yapıyor. Siz imkan verirseniz bakın neler yapıyorlar. Zaten bu takımların forması 1 puan alıyor, siz de biraz antrenörlük yaparsanız zaten 3 puan gelir. Galatasaray takımı bütün bu olumsuzluklara rağmen hala şampiyonluk mücadelesi veriyorsa siz de biraz yardımcı olursunuz. Galatasaray maçlarına gidiyorum, orada da taraftarlar ya hocam sen gelsene diyor. Galatasaray yönetimi yanlış yapmaz. Biz de işimizi iyi yapıyoruz, baskı neyse biliyoruz hepsini yaşadık biz de. Kısa sürede nasıl müdahale edilir ben hep bunu yaşadım."

"Bir oyuncuyu doğru pozisyonda oynatmak lazım. Galatasaray'da Eren var, Podolski var etkili golcüler var."

Video

(..) Derin Futbol 13 Şubat 2017 Kısım 4/7 - Beyaz TV - YouTube

Son düzenleme:
Aslında her türlü konuda dip yapmışken hazır bu adama bi şans verilebilir. Zaten vizyon yok, topçular desen sıradan bi takımdan sadece 2-3 topçu farklıyız. para da almaz büyük ihtimal. Valla ben ciddiyim avrupa ligine zaten gideriz gibi her türlü. Herşeyi geçtim sevaptır lan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeniden eskiye doğru gidersek;

Jan Olde Riekerink, Bülent Korkmaz, Michael Skibbe, Gheorghe Hagi, Reinhard Saftig, Sigi Held Galatasaray'ı,
Vitor Perreria, İsmail Kartal, Oğuz Çetin, Werner Lorant, Rıdvan Dilmen, Lazaroni, Joseph Venglos Fenerbahçe'yi,
Carvalhal, Samet Aybaba, Tayfur Havutçu, Rıza Çalımbay, Hans Peter Briegel Beşiktaş'ı

çalıştırabildiyse, bu adamlara en azından 7-8 hafta şans verildiyse Yılmaz Vural da bu zamana kadar yaptıklarıyla en azından 7-8 hafta bir büyük takım çalıştırmayı hak ediyordur..

tumblr_o9g03mserT1tjdit7o1_500.gif

Her yönden dibe vurduğumuz için bu adamı görmek isterim doğrusu.biraz yerli sevicilik söz konusu ama kaybedecek neyimiz var.en kötü 4.yapar herhalde.bu adamın 3 büyüklerde neler yapabileceğini merak ediyorum.

tapa
a
l
k

2 gorus var , olabildigince koseli yazayim

1. Gorus : Hayatinda 20 kez takim degistirmis, mac sonlarinda stadi terk ederken farkli otobuse binecek kadar cesitli klupte calismis , bazisinda 1 ay , bazisinda maca cikmadan ayrilmis, kayda deger 3-5 basarisi bile bulunmayan , ve sadece "yahu istiyorum bir deneyin" diye yalvaran , simdi yalvarmalari biten ,ricaci olan bir adam . O zaman "ben de GS liyim" diyen sabrinin takimda kalmasina da laf etmeyelim , veya x bir kisi cikip da "benim de diplomam var , atla deve meselesi degil ben de yaparim" dedi miydi onu da alalim TD yapalim

2. Gorus : Bunca sohretli ismin gelip gittigi , yabanci oyuncular ve yabanci TD lerin tazminat cenneti olarak gordukleri , onlara alternatif yabancilarin da ancak beden egitimi ogretmeninden bozma alt yapi hocalari oldugu bir duzende , egitimini almanyada tamamlamis , futbolun hem goze hitabi hem bilimsel yanini dengelemis, ve basariya ac , buyuk takim calistirma konusunda ozguveni tam ve istahli bir hocaya bir sure ,bir sans tanimanin ne gibi bir zarari olabilir ? Kimlere milyon eurolar harcanip bu sans verilmedi ki ? Yakin gecmiste ismail kartallar , denizliler sezonlari tamamlayamazken , hamzalar ilk yarilardan kovulurken , vitorlar , rikolar , prandelliler postalanirken yilmaz vural bunlardan kotu mu olacak ?

Ne leş herifler 3 büyükleri çalıştırdı bu adam da şans bulabilirdi aslında

Bu adam ne kaybettiyse bu tip konuşmalarından ve profesyonel olmayışından kaybetti bence

20 yaşında ahmetin iplemediği bir adam hani gevşekliğinden kaybetti yoksa 50 defa üç büyüklerden birini çalıştırmıştı. Ha düşme adaylarının sarıldığı her sarılana giden adamı tercih edeceklerini sanmıyorum birazcık seçici olup lige biraz damga vurması gerekirdi.

Sergen bile kendisine göre tercih edilebilir adaydır. 2 haftada bir beyazın programına çıkmayı eksik etmesin hodjam bide kendine iyi baksın ha samsunspor yokları oynuyor koş gel kurtar bizi lütfen :D

Vay anasını ya :D Sonunda taraftarın Yılmaz Vuralı isteyeceği günlere de geldik... Ulan dursun efendi! Kulübü bitirdin, yetmedi taraftarı da bitirdin..:D

Görüyorum ki Dursun istediğini beceriyor yavaş yavaş. Anadolu takımına dönüyoruz, hem kulüp hem taraftar olarak.

Lanet olsun sana Dursun, Allah belanı versin.

Üst Alt