Yine Bir Rezalet | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yine Bir Rezalet

Istanbul ataşehir'de elektrik sayaçlarını kontrol etme bahanesiyle bir eve gidip, evrak doldurulacak diyerek içeri girmiş.

O an evde yalnız olan kadına yalvarır şekilde cinsel birliktelik teklif edip, reddedilince halının üstünde mastürbasyon yaptıktan sonra halıda meni bırakarak çekip gitmiştir.

ve serbest bırakılmıştır.

Serbest kaldıktan sonra tekrar aynı eve gelip 'sokağa çıkma sakın, biz aşiretiz, öldürürüz' diye tehdit etmiştir.

Kadın korkuyorum, tutuklayın demiştir.

Fakat ikinci kez serbest bırakılmıştır.

Son dakika: İstanbul'da akıl almaz olay! 'Gel seninle ilişkiye girelim' dedikten sonra...

Moderatör tarafında düzenlendi:
s-50e51d807d7df4425b632d06f7ec408b7be6daa8.jpg

Ssssss siiiiii neyse siyasi bir yaklaşım göstermeyeceğim..

12 yılı aşkındır muhafazakar bir yönetim ile bu kadar marjinal, bu kadar görgüsüz ve bir o kadarda saygısız bir milet olmuş olmamızın cevabı nedir ?

Bu ne cürrettir ? Ben yolda bana çarpan insandan özür dilerken bu nasıl bir ADALET sizliktir..

Hadım edeceksin bu gibileri bak o zaman suç oranı nasıl düşüyor. Kararı verenin kendi kanaatinden ziyade sistemi sorgulamalıyız. Benim de benimsediğim şöyle bir söz vardır konu ile ilgili olarak;
"Adaleti yüksek bir kanun olarak görmekten vazgeçenler, bu felaketi başarıları ile telafi edemezler."

s-50e51d807d7df4425b632d06f7ec408b7be6daa8.jpg

Ssssss siiiiii neyse siyasi bir yaklaşım göstermeyeceğim..

12 yılı aşkındır muhafazakar bir yönetim ile bu kadar marjinal, bu kadar görgüsüz ve bir o kadarda saygısız bir milet olmuş olmamızın cevabı nedir ?

Bu ne cürrettir ? Ben yolda bana çarpan insandan özür dilerken bu nasıl bir ADALET sizliktir..

Yani Türkiyede 15 yıl önce hiç cinayet veya taciz tecavüz olayları olmuyordu mu diyorsun anlamadım?

Hapishanelere darbeci fetöcü diye herkesi doldurursan yer kalmaz tabi. Bu adamın toplum içinde dolaşmasının engellenmesi için daha ne yapması gerekiyor.

yalniz olayi kafamda canlandirmaya calistim da
bundan daha sapikca bir eylem olamaz herhalde

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Üst Alt