Yine, Yeni, Yeniden Kolarov! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yine, Yeni, Yeniden Kolarov!

kolarov-125125-1.jpg

Manchester City’nin sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Kolarov’u serbest bırakacağını açıklaması üzerine Galatasaray yeniden harekete geçti.

Transfer döneminin sessiz takımı Galatasaray'da yönetim bir an olsun boş durmuyor. Eldeki oyuncularla yollarını ayırmaya çalışırken, bir yandan da transfer çalışmalarını sürdüren sarı-kırmızılılar eski aşkı Aleksandar Kolarov'u gözüne kestirdi. İngiliz devi Manchester City, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Sırp yıldızı serbest bırakacağını açıkladı.

CAROLE GİDEBİLİR

Sezon başında gündeme gelen ancak yüksek maliyeti nedeniyle geri adım atılan 31 yaşındaki tecrübeli sol bekte bu kez sona gelindi. İngiltere'de yayın yapan The Sun gazetesi, Kolarov için en ciddi takımın Galatasaray olduğunu yazarken, transferin devre arasında sonuçlanmasının yüksek ihtimal olduğu ifade edildi. Kolarov'un gelmesi halinde Carole de Fransa'ya satılabilir.

AMK Spor

Yine, Yeni, Yeniden Kolarov!

Hayal peşinde koşacağımıza adam akıllı transfer yapsak ya keşke.

Ligin başlamasına bir hafta kaldı hâlâ transfer yok.

Çok mantıklı olur. Carole Sol stoperi çokta güzel oynar ki neden denenmediğini de merak ediyorum. Linnes solda gayet güzel oynuyorken bile sol stopere Carole çekilebilirdi.

Sağ bek - Hügo - Carole - Kolarov

gibi bir defans hattı olur.

Hep söylemiştim Carole'den bu takıma sol bek olmaz diye Kolarov gelse çok çok iyi olur tabiki EPL'de bile ciddi fark yaratıyor adam

Ama önce daha acil olan mevkiler var sağ bek-stoper-sağ kanat-forvet-merkez orta saha gibi bunları hallettikten sonra sıra Carole'e gelebilir

Üst Alt