Yobo Fenerbahçe'de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo Fenerbahçe'de!

Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!

Sizdende çok var orda merak etme Sen..

Sizde de çok var malzeme onuda merak etme..

:D Ben de antuya üyeyim ama yazmıyorum siz her mağlubiyet sonrası kepenk indiriyorsunuz ya o zamanlar çok işe yarıyor sadece okuyup gülüyorum antuda Galatasaray'lı olduğunu söyleyipte o forumda barınan 5 kişi gösteremezsin biliyorum ne bok olduğunuzu daha geçen gün drym mıdır nedir birisi misimovice hayırlı olsun dedi diye adama Galatasaray'lı dediniz hakaret ettiniz adam evinde ne kadar fb ile ilgili forma , anahtarlık , pc masaüstüne varana kadar çekip yollamak zorunda kaldı fbli olduğunu kanıtlamaya çalıştı bırak bu ayakları neyse senin ve senin gibilerle tartışmıyorum ama sadece transfer olunca gelmeyin mağlubiyetler sonrası da bekleriz :D :D

Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!

:D Ben de antuya üyeyim ama yazmıyorum siz her mağlubiyet sonrası kepenk indiriyorsunuz ya o zamanlar çok işe yarıyor sadece okuyup gülüyorum antuda Galatasaray'lı olduğunu söyleyipte o forumda barınan 5 kişi gösteremezsin biliyorum ne bok olduğunuzu daha geçen gün drym mıdır nedir birisi misimovice hayırlı olsun dedi diye adama Galatasaray'lı dediniz hakaret ettiniz adam evinde ne kadar fb ile ilgili forma , anahtarlık , pc masaüstüne varana kadar çekip yollamak zorunda kaldı fbli olduğunu kanıtlamaya çalıştı bırak bu ayakları neyse senin ve senin gibilerle tartışmıyorum ama sadece transfer olunca gelmeyin mağlubiyetler sonrası da bekleriz :D :D

tamam arkadaşlar yeri değil burası. yoboyu konuşun yeni oyun taktiklerini konuşun. antu da b.k falan gibi kelime çok görmedim burda kullanılıyormuş demek ki.

Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!

Sedatcım biri yüzünden bizim edebimiz bozulmasın...

Biz Antudaki ahlakın ve edebin ne olduğunu biliyoruz...

birileri görmeye bilir...

o zaman şöyle seslenmek isterim...

Gözleri vardır görmezler...

Kulakları vardır duymazlar...

Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!

Kimseyi tahrik etmeden yorum yapın lütfen. Fenerbahçeli üyeler buradaysa saygılı şekilde, tahrik etmeden duracaklar. Keza Galatasaraylı üyelerimiz de kimseyi kışkırtıcı mesaj atmayacak. Lütfen...

Üst Alt