Yobo: ''Türkiye'yi Arap ülkesi gibi düşünüyordum'' - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo: ''Türkiye'yi Arap ülkesi gibi düşünüyordum''

Cevap: ''Türkiye'yi Arap ülkesi gibi düşünüyordum''

Aslında Yobo'nun söylediklerinde pek yanlışlık da yok, Türkiye'nin batısı Avrupa standartlarına yakın. Yalnız İç Anadolu ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun yaşam biçiminin veya insanların kafa yapısının Mısır, Suriye gibi ülkelerden ne kadar farkı var tartışılır. Bence bazı istisnalar dışında pek fark yok.

Zaten akrabalık bağları bile var Avrupalılara bun anlatamıyoruz Türkiye'nin her bölgesi farklı

Türkiyenin doğusu İran Irak batısı Yunanistan gibi

Cevap: Yobo: ''Türkiye'yi Arap ülkesi gibi düşünüyordum''

En saçması bunun böyle güzel bir haber gibi sunulması. Adamlar "Aaa sizin ülkenizi şu kadar kötü sanıyoruz biz dışarıdan ama gelince görüyoruz ki bu kadar kebap yer yok" diyor bizde (fenerli medya) ayılıp bayılıyoruz.

Şunu Pascal Nouma 5 sene evvel söylese adamın canına okurlardı be.

Bende seni bembeyaz düşünüyordum kömür karası çıktın.Yamyam kendini İngiliz sir lerinden sandı heralde.

İlk önce Yobonun Türkiye hakkında görüşlerini oku büyük beyin.

sayın düşük iq (senin mesajına böyle cevap) önce sen kendi yazdıklarını oku. Beyaz sanmıştım, yamyam. Sen beyaz olmussun ( sanırsam) ama hala medeniyet gormemissin.

Üst Alt