Yobo'dan Everton açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo'dan Everton açıklaması!

Cevap: Yobo'dan Everton açıklaması!

Yobo daha iyi bunun tartismasini yapmam, tamam belki yaparim ama yine de yapmasam daha iyi................................

Öncelikle stoperlik özelliklerini yerine getiren bir adam olması lazım "geriden oyun da kurabiliyor" demek için.

(Bunları Neill için söylemedim.Neill elinden geldiğince ikisini de yapmaya çalışıyor.)

Öncelikle stoperlik özelliklerini yerine getiren bir adam olması lazım "geriden oyun da kurabiliyor" demek için.

(Bunları Neill için söylemedim.Neill elinden geldiğince ikisini de yapmaya çalışıyor.)

Ben savunma kısmını hiçte iyi yaptığını düşünmüyorum.Hava topu yok,fizik güçlü değil,hızlı değil,kart görme olasılığı yüksek.Bu kadar gözümüzde büyütülecek bir adam değil.Epl takımlarının 1 milyondan aşağı paralara gözünü kırpmadan sattığı kalitede bir adam.Galatasarayımız çok daha iyilerini hakediyor

neillmi iyi yobomu iyi demektense neill kadar kaliteli bir oyuncuyu bu fiyata nasıl bulabiliriz demek lazım.bu takım ne savunma oyuncuları gördü de boerler meiralar fakat uyum sağlayan yok kardeşim bu adam bu kötü takımla çok çok iyi oynadı yobonun fenerde yaptıklarının 2 katını bizde yaptı bukadar kolay silip atmamak lazım

neill yobo ikilisi diyorum

hatta diyorumki efsane bir savunma olur diyorum

ikisi birbirini kralindan tamamlar hemde

Lucas Neill - - transfermarkt.de Lucas neillin fiyat-zaman grafiği ulaşabildiği max fiyat 5 milyon şuan 4

Joseph Yobo - - transfermarkt.de Yobonun fiyat-zaman grafiği ulaşabildiği max fiyat 11 milyon şuan 9

Neilli bu kadar büyütmeyin gözünüzde.Biz bıraksak en fazla championship takımları veya yeki epl ye çıkan takımlar alır.Oyun kurmakla stoper olunmuyor.

Neillin yaşı 33 Yobo ise 30 bumu kıyaslama şimdi ?

hep aynisi... Baska oyunculara göz dikiyorsunuz ama Neill gitti gidecek ona tepki gösteren yok...

hep yaziyorum birdaha yazarim...

Neill türkiyenin en teknik en iyi ve arkadan oyun kurabile tek stoperi...

adamda Yaşlılık belirtiside yokki onu bahane etsek :(

hep böyleyiz biz iste (kendim icinde söylüyorum)

Antepli Danny'i izle o zaman..

Neill bu sene iyi performans göstermiyor..

Üst Alt