Yohan Cabaye Serbest Kaldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yohan Cabaye Serbest Kaldı

MV5BY2FjOWIwZDEtMTNiYy00MmQ2LWI4ODQtMWQxNzJjZTA0MDA0XkEyXkFqcGdeQXVyMjUyNDk2ODc@._V1_.jpg

Geçen sene Dubai takımı Al Nasr ile sözleşme imzalayan ve kontratı 2020'de sona eren Yohan Cabaye, takımıyla resmen yolları ayırdı.

33 yaşındaki Fransız orta saha oyuncusu Yohan Cabaye, geçen sezon Crystal Palace'tan bedelsiz olarak Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Nasr'a transfer olmuştu.

Kulüp resmi açıklamasında Fransız oyuncuyla yolların ayrıldığını duyurdu.

Yohan Cabaye: "Takımım ile olan sözleşmeyi fesih ettik. O yüzden şu an boştayım. Gelecek tekliflere açığız.Al Nasr kulübü bana göre değildi. Oraya gitmekle büyük hata yaptım. Futbolu çok özledim. Umarım kısa süre içersinde yeni takımıma katılırım."

Le Mundo Sport

Öncelikle iyi kontrol etmek lazım arap diyarlarında nasıldı kendine baktı mı tabi Crystal palaceta'ki Cabaye değil hala... Eğer durumu iyiyse 1.5 yılllık ve yıllığı 2 milyona gelecekse gelsin... Cabaye kalite topçudur aklıyla oynuyor beleşoğlu bile 37sine kadar bankoydu bu ligde.. Daha uzun bir sözleşme isterse veya yıllık 1 kuruş fazla isterse kesinlikle gelmesin sokağa atacak 5 kuruşumuz yok

Öncelikle iyi kontrol etmek lazım arap diyarlarında nasıldı kendine baktı mı tabi Crystal palaceta'ki Cabaye değil hala... Eğer durumu iyiyse 1.5 yılllık ve yıllığı 2 milyona gelecekse gelsin... Cabaye kalite topçudur aklıyla oynuyor beleşoğlu bile 37sine kadar bankoydu bu ligde.. Daha uzun bir sözleşme isterse veya yıllık 1 kuruş fazla isterse kesinlikle gelmesin sokağa atacak 5 kuruşumuz yok

kalitenin yani sira mucadelecidir de heis.... plde 60-65te pili bitiordu ama beleshoglu kiyasi cok yerinde tam onun etkisini yapabilir. ve gelirse bizi 2-3 sene Mest edebilir. palace almazsa tabi

Üst Alt