Yok Artık Xavi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yok Artık Xavi!

Cevap: Yok Artık Xavi!

sen neymişsin değil...

gözün gördüğünü resmen bilerek yaptı diyerek yutturulmasına karşıyız...

alenen tesadüf olduğu ve çarpma olduğu belliyken hala bilerek yaptı yea demenin manası yok be Halit...

iyi topçudur ama bu hareket tamamen bilmeyerek ve tesadüfidir...

Alemdar Reis hareketi izlemedim.Demek istediğim bu kadar çok konuşulması sanki saçma.Milletin görüşlerine karışmak ortalığı karıştırmak huyum değildir ama bir harekete bilerek veya bilmeyerek bu kadar abartılması zaman israfı.

Dünyanın her yerinde bu pozisyon amazing assist diye veriliyor. Ama ne hikmetse Türkiyede bilerekmi yaptı çarparakmı oldu o tartışılıyor. Bu kafayla gittiğimiz içinde bir adım ilerleyemiyoruz ama kendimizi dünyanın lideri sanıyoruz. Ayrıca herkes mesajlarına ve hitap tarzına dikkat etsin. Biz kimseye saygısızlık yapmıyorsak kimsede bize yapmayacak!!!

Alemdar Reis hareketi izlemedim.Demek istediğim bu kadar çok konuşulması sanki saçma.Milletin görüşlerine karışmak ortalığı karıştırmak huyum değildir ama bir harekete bilerek veya bilmeyerek bu kadar abartılması zaman israfı.

Sanki topukla arkaya atayım derken, öbür ayağına çarpıp top yön değiştiriyor ve inanılmaz bir asist oluyor.

Dünyanın her yerinde bu pozisyon amazing assist diye veriliyor. Ama ne hikmetse Türkiyede bilerekmi yaptı çarparakmı oldu o tartışılıyor. Bu kafayla gittiğimiz içinde bir adım ilerleyemiyoruz ama kendimizi dünyanın lideri sanıyoruz. Ayrıca herkes mesajlarına ve hitap tarzına dikkat etsin. Biz kimseye saygısızlık yapmıyorsak kimsede bize yapmayacak!!!

Hayırdır Reis bir yanlışımızmı oldu?

Cevap: Yok artık Xavi!!!

Edit: Pası verdikten sonra kendi ayaklarına bakıyor ve topun önüne düşmesini bekliyor ama yanlışlıkla da olsa asist oluyor.

Mahir'in anlatmak istediği şu, yanlış da olsa çok güzel bir asist olmuş, keyfini çıkarın diyor. Siz de yanlışlıkla olan bir şeyin ne keyfini yaşıcaz diyosunuz. Anlaşın işte ;)

Üst Alt