YÖK Fenerbahçe Üniversitesi'nin Kurulmasına Onay Verdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YÖK Fenerbahçe Üniversitesi'nin Kurulmasına Onay Verdi

Fenerbahçe Üniversitesine onay

YÖK, Fenerbahçe Üniversitesi kurulmasına ilişkin teklifi kabul etti.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Fenerbahçe Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı'nın İstanbul'da Fenerbahçe Üniversitesi kurulmasına ilişkin teklifini kabul etti.

YÖK'ün vakfa gönderdiği ve Fenerbahçe Kulübünün resmi internet sitesinde de yer açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

"2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayanılarak çıkarılan Vakıf Yükseköğretim Kurumları Yönetmeliği çerçevesinde Fenerbahçe Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı'nın İstanbul'da Fenerbahçe Üniversitesi kurulmasına ilişkin teklifi adı geçen vakıf yetkililerinin Yükseköğretim Genel Kurulunda yaptıkları sunum sonrasında uygun bulunarak kabul edilmiştir. Üniversitenin kuruluş kanunu TBMM Genel Kurulundan geçtikten sonra Resmi Gazetede yayımlanmasına müteakip tüzel kişilik kazanacaktır. Yükseköğretim Kurulu olarak, aldığımız kararın yükseköğretimimiz, Fenerbahçe Kulübü camiası ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

TRTSPOR

Cdw48yHWAAA0a2U.jpg

Galatasaray kompleksiyle ortaya çıkıp sonradan "vakıf üniversitesi haa, iyi para kazanırız biz bundan" noktasında sona eren bir sürecin sonucu.

Galatasaray'ın lisesi var hadi biz de lise kuralım, Galatasaray'ın ünisi var hadi biz de üni kuralım, Galatasaray'ın UEFA'sı var hadi biz deafdsdfadg :D

Sırf bizim Üniversitemiz var diye inat uğruna yapıyorlar ama şunu unutuyorlar bizim mektebi Sultani yeden başlayan bir eğitim kültürümuz var ve uzun yıllara dayanan birsey.

İşin diğer kısmı bir ülkede bu kadar çok üniversite olması övünç duyulacak birşey değil hatta bana gore gereksiz. Önüne gelen herkese izin vereceginize üniversite lerde verilen eğitim düzeyini ve imkânları arttirin.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Okul müdürüde Aziz Yildirim olsun bari.
Haftada 10 saat ögrencilere sike ve tesvik dersi versin,kendisi sikenin profesörüdür nede olsa.

Aslında bunlar koç üniversitesiyle birlesip ve isim anlaşması yapip ardından koç ismini atıp sadece kendi isimleriyle devam etseydiler. Bunlara da bu yakışır di.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şike Bölümü 1. Sınıf Dersleri :

1 - Şike Tarihi

2 - Şike Kültürü ve Ahlaksızlık Bilgisi

3 - Şike ve Hukuk

4 - Teşvik İstatistikleri

5 - Aziz Yıldıvım hayatı ve maphus günleri.

2-2 bittiği sanılan Bursa maçından sonra timsah yürüyüşü yapanlara,

Galatasaray'ın şampiyonluğunu karıköyde canlı izleme fırsatı yakalayanlara,

Şike rezilliğinin ortaya çıktığı 3 Temmuz sabahı bir tarafını yırtanlara,

Şampiyonluklar kaybettikleri son maç travmalarının hepsini yaşayan zavallılara,

4 sene üst üste Galatasaray şampiyonluğu ve UEFA Kupasını görenlere,

%50 ve %100 burslu eğitim imkânı.

Not : Pavalı köpeklev givemez. Sizi bu ünivevsiteye sokmam!

Üst Alt