Yöneticiler Hacca Gitti


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başkan Vekili Nihat Özdemir ile yönetici Cihan Kamer, hac görevini yerine getirmek için kutsal topraklara gittiHac farizasını yerine getirirken herkes için, bütün Müslüman kardeşlerine dua edeceğini belirten Özdemir, bir gazetecinin sorusu üzerine, "Fenerbahçe için de dua edeceğim. Aziz Başkanıma da, herkese, bütün Müslüman kardeşlerime dua edeceğim. İnşallah da Allah kabul eder" diye konuştu.

Eşi Gülseren Özdemir ile birlikte hacca giden Nihat Özdemir, uçağa binmeden önce Atatürk Havalimanı mescidinde namaz kılarak, ihram giydi. Uçağına giderken basın mensuplarına el sallayan Özdemir’in Suudi Arabistan’da yaklaşık 10 gün kalacağı öğrenildi.
 
Cevap: Yöneticiler Hacca GittiEdin bakalim edin. Fener icin de dua edin, Aziz icin de edin, Emre icin de dua edin, ara bir Volkan icin de dua edin.
 
Cevap: Yöneticiler Hacca GittiSasirdim dogrusu.Allah kabul etsin demek duser.Yapilan birsey yoksa tabi.. Ki var oyuzden Riza abinin dedigi gibi gunah cikarma diyelim biz :D
 
Cevap: Yöneticiler Hacca GittiBaşkan Vekili Nihat Özdemir ile yönetici Cihan Kamer, hac görevini yerine getirmek için kutsal topraklara gittiHac farizasını yerine getirirken herkes için, bütün Müslüman kardeşlerine dua edeceğini belirten Özdemir, bir gazetecinin sorusu üzerine, "Fenerbahçe için de dua edeceğim. Aziz Başkanıma da, herkese, bütün Müslüman kardeşlerime dua edeceğim. İnşallah da Allah kabul eder" diye konuştu.

Eşi Gülseren Özdemir ile birlikte hacca giden Nihat Özdemir, uçağa binmeden önce Atatürk Havalimanı mescidinde namaz kılarak, ihram giydi. Uçağına giderken basın mensuplarına el sallayan Özdemir’in Suudi Arabistan’da yaklaşık 10 gün kalacağı öğrenildi.lan allahsiz pust!!!!! binlerce dolar verip mekke hiltonda kalacagina o parayi afrikaya gondersen 100 tane ac cocuk doyurursun ne hacmis bu arkadas tovbe estafrullah, bu is insanla allah arasinda degil mi, niye ets turla mekkeye gidiyor bu denyolarallam yhua
 
Cevap: Yöneticiler Hacca GittiAllah kabul etsin.

binlerce dolar verip mekke hiltonda kalacagina o parayi afrikaya gondersen 100 tane ac cocuk doyurursunEğer öyle birşey olsaydı Kur'an-ı Kerim'de 'Hacca gitmek yerine fakirleride doyurabilirsiniz' derdi. Senin dediğin şey sadakaya giriyor. Gücü yetenler her ikisinide yapmak zorunda.
 
Cevap: Yöneticiler Hacca GittiAllah kabul etsin.

Eğer öyle birşey olsaydı Kur'an-ı Kerim'de 'Hacca gitmek yerine fakirleride doyurabilirsiniz' derdi. Senin dediğin şey sadakaya giriyor. Gücü yetenler her ikisinide yapmak zorunda.sence binlerce dolar verip hacca gitmek mi daha dogru yoksa acliktan kirilan insanlari doyurmak mibiraz mantik pls
 
Cevap: Yöneticiler Hacca Gittisence binlerce dolar verip hacca gitmek mi daha dogru yoksa acliktan kirilan insanlari doyurmak mibiraz mantik plsNafile ibadet farzın yerini tutmaz. Her ikisinin konumu farklıdır.Yani Fb'li yöneticiler Türkiye'deki bütün açları doyursalar hac farızalarını yerine getirme sorumluluğundan kurtulamazlar. İkisini karıştırmamak lazım. Gücü yettiği taktirde herhangi bir girişimleri olmuyorsa oda bir vebaldir. O ayrı konu.Ben Allah kabul etsin diyorum.
 
Cevap: Yöneticiler Hacca Gittisence binlerce dolar verip hacca gitmek mi daha dogru yoksa acliktan kirilan insanlari doyurmak mibiraz mantik pls

adam farzını yerine getirmeye gitmiş bu kadar abartmanın anlamı yok ki .. hem bilemeyiz ki adamın sadakasını fitresini verdigini yada kaç aç doyurdugun .. adamın kendi vebali , cezasını çekicek olan o ..
 
Cevap: Yöneticiler Hacca Gittiİnsallah gitmisken birazda Allahdan akıl fikir dilesinler kendilerine ve Tüm Fenerlilere.Ki bunu akıl edecek akılda onlarda mevcut degil...
 
Cevap: Yöneticiler Hacca GittiAllah kabul etsin.

Eğer öyle birşey olsaydı Kur'an-ı Kerim'de 'Hacca gitmek yerine fakirleride doyurabilirsiniz' derdi. Senin dediğin şey sadakaya giriyor. Gücü yetenler her ikisinide yapmak zorunda.Olay farklı mecraya kaymasın ama dünya kaynaklarının % 90 ını adaletsizce ve fütursuzca tüketen gelişmiş ülkeler dururken dini bir vecibe olan hac olayını eleştirmek mantıklı değil.Hacca gidip 100 bin doları zevkine harcayacak bir kişinin bu lüksünü göze batırıp 100 milyar dolarları demokrasi getiriyoruz diye heba eden güçleri sahneden indirme olayı hakkında konuşmamak komikliktir.Nihat özdemirden ve tuvalette ki nesneden aynı ölçüde nefret ederim hatta Nihat Özdemir bazen daha pisleşebiliyor ama gidip 1 milyon dolar (daha fazla abartırsam tuvaletteki nesneden çıkar) zevkine harcadı diye utan be adam git bu parayı somaliye bağışla diyemem zira diğer tarafta milyar dolarları karı kıza toka edenler var .Kısaca imkanı olan hem yardım etsin hemde hacca gitsin .İkiside farz .Ama eleştiri konusu şahsın parayı nereye harcadığı değil kan emici büyük güçlerim parayı nasıl elde ettiğidir .
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt