Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi !

Cevap: Son Dakika | Yönetim 150 kişinin ismini emniyete bildirdi !

Ne olcak ne yapcak emnıyet kufur mu ettıler hayır hakeret mı ettıler hayır bısey olmaz...

O taraftarlara hiç bişey olmaz. Ama sen bittin yalaka Adnan Polat.

Islıkla kasten adam öldürmeye teşebbüs eden taraftarları jurnalleyen yönetime sonsuz teşekkürler (!)

Valla fatih altaylıyı hic sevmem ama cok güzel bi yazı yazmıs babanın yerimi insanlar isterse gelir istemezse gelmez protestoda bi haktır haklarını kullanmıs insanlar hakaret etmeden siddet göstermeden

YA Adnan Polat..Sen nasıl birşeysin yaa..Bu kadar tepkiye rağmen yalakalığa devam edio..Hadi bakalım girebilecekmisin TT arenaya...Ua koordinatörü yalakada kurtaramayacak seni sivas macında...

şunu göremeyen yoktur sanırım..

sivas maçında ua ile diğer taraftarlar arasında gerçekten ama gerçekten çok büyük olaylar çıkacak..

YA Adnan Polat..Sen nasıl birşeysin yaa..Bu kadar tepkiye rağmen yalakalığa devam edio..Hadi bakalım girebilecekmisin TT arenaya...Ua koordinatörü yalakada kurtaramayacak seni sivas macında...

Stada girer mi, girmez mi bilemem ama, 2 ay sonra Tevfik Fikret salonuna nasıl girecek, onu şimdiden düşünmeye başlasa iyi olacak!

beyler partileri karıştırmayın işin içine.

Ayrıca stad fiskiyeleri tribünlere baksın bağlantıları da biber gazı depolarına olsun...Agzını acanın tam ağzının ortasına biber gazı sıkılsın..

Beyler, siyaset yok. Siyasetle ilişkili yorumlar yapanlar ceza alacak !

Bide insanlara neden ceza aldıklarını acıklasanız...3 gün MYC aldık nedenini bilmeden sonra forumu siyaset götürdü kimse ceza almadı çünkü takip ettim sürekli...İnsanlara niçin ceza aldıklarını belirtin vede en azından modlara mesaj atma hakkı verin..DEspotluk yapmayın:) ...

Üst Alt