Yönetim Acilen Küme Düşürülen Takımlar İçin Harekete Geçmeli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim Acilen Küme Düşürülen Takımlar İçin Harekete Geçmeli

Malumunuz Fenerbahçe şampiyon olacağımız gerçeğini hazmedemedigi için çalışmalara başladı bile. Bizde bu sene fener lehine ve küme düşme yolunda cekistikleri rakiplerinin aleyhime yapılan tüm hakem hatalarını irdelemeli ve bunu dile getirmeliyiz. Yönetimin bir an önce fenerbahçe nasıl ligde tutuldu konulu bir çalışma baslatmali.

Buyuk camialar buyuk islerle ugrasir, kucuk klupler ise bu islerle ugrasir. Bazen cevap vermemekte bir cevaptir, ve onlari cildirtanda budur. Alacagimiz iki kupa en iyi cevaptir.
Ne yapabilirki bu kici kirik camia? Ancak havlarlar kuduruk itler gibi.

Hersey ortada, kim sampiyon edilmek istedi ve kim kümede tutuldu. Yediremiyorlar kendine Galatasaray basarilirini ve her sene yaptiklari gibi gundem degistirmek pesindeler.

Bu ali koc yonetimi aziz yildirim gibi taraftarin gazini Galatasaraya soylemlerle aliyor. Bunlar boyle Kudurmaya devam edecek bizde kupalari almaya devam edecegiz.

Yeni birsey degil bu, her sampiyon oldugumuzda ayni seneryolar. Boylede devam edecek, ali koctan sonra acun gelecek oda boyle gundem degistirmeye devam edecek.

Angut kiz fenerliler ise 30 sene bakire kaldik, halen bizi yenmediniz diyecek. Sanki cokta s... Zde bunlarin bakireligini almak. 6s cincon diye ofkelerini dindirmek icinde zirvalamaya devam edecekler

İşte bizim eksik olduğumuz nokta. Eğer biz küme düşme potasinda koca sezonu gecirseydik şuan herkesin dilinde alay konusu olmuştuk. Biz yeterince dalga geçmiyoruz bunu yönetimler bazinda diyorum. Boşuna demeyelim efendilik oda hakedene.

Üst Alt