Yönetim Çıldırdı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yönetim çıldırdı!

1601967215289.png

Kasımpaşa maçında protokolde bulunan yönetim başta Falcao olmak üzere takımı adeta topa tuttu..

Kasımpaşa maçında protokolde bulunan yönetim başta Falcao olmak üzere takımı adeta topa tuttu.

Falcao'ya değerlendiremediği pozisyon sonrasında Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'dan ''Bu kadar para veriyoruz biz bu adama! Bir işe yara!" çıkışı geldi.

Yönetici Mahmut Recevik de ''Böyle mi vurulur o topa?'' diyerek Kolombiyalı golcüye isyan etti.

2. başkan Abdurrahim Albayrak ise iki kez üst üste geri pas yapan Feghouli'ye "Yeter artık!" diye bağırdı..

abi harika yaaa işte bu yönetim
şimdi her şey düzeldi
şaaaaaaaaaaaaaampiiiiiiiiiiiiyoooooooooooon

ısmarlama haber için bile paraları yok bakın. o kadar kötü haber yapmışlar ki, 50 tl falan vermişler galiba

Falcao'ya değerlendiremediği pozisyon sonrasında Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'dan ''Bu kadar para veriyoruz biz bu adama! Bir işe yara!" çıkışı geldi.

lan naylon surat sen ne işe yaradın bu zamana kadar kulübün twitter ve instagram hesaplarında kendi fotoğraflarını yayınlatmaktan başka.

Utanma da yok. Koltuk sevdasi basa bela. En azindan Unal Aysal basarisiz olunca gitti. Bunlara izin verseler 50 sene kalirlar

Üst Alt