Yönetim, Garry Rodrigues'in İlk Taksidini Ödedi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim, Garry Rodrigues'in İlk Taksidini Ödedi!

5890406b67b0a9264c1ea9ec.jpg

Galatasaray'da devre arasında takıma transfer edilen Garry Rodrigues ile ilgili sorun çözüldü! Sarı kırmızılı kulüp 1 milyon 500 bin Euro'yu Yunan ekibinin hesabına geçti ve Rodrigues yüzünden FIFA'lık olma durumu ortadan kalktı.

PAOK'u iki aydır oyalayan Galatasaray'ın dün aniden ödemeyi tek seferde yapması Yunanistan'da şaşkınlıkla karşılandı.

Geçen hafta da Florya ve TT Arena'daki kulüp personelinin maaşları hesaplarına yatırılmıştı. Futbol takımının ise hala iki maaş içeride olduğu öğrenildi.

Sabah

Daha aldığımız adamların taksitini ödeyemiyoruz
Klüp çalışanlarının maaşlarını yatıramıyoruz
Futbol takımının paralarını veremiyoruz

Ama bony gelecek kompany gelecek havasında herkes ...

Çok çabuk kanıyorsunuz arkadaş ....

Rolex mi? Saka yapiyorsunuz demi?

Ulan bi saat zevkimiz vardi onun da icine sicti dursun. Takma lan sen rolex falan. Kirletme o markayi igrenc kollarinla.

Garry Rodrigues Galatasaray tarihindeki en amaçsız transferlerden birisi olabilir

Ne olduğu belirsiz 26 yaşında oynadığı en büyük takım Paok olan bir sol kanat oyuncusu birkaç gün içerisinde 3.5 milyon bonservis verip transfer ediyorsun üstelik takımda sol kanatta oynayan Bruma ve Yasin varken hani belki de takımda enn son transfer düşüneceğimiz mevkiydi sol kanat

Adım kadar eminim bu transferde yine komisyon meselesi döndüğüne yoksa bunlar takımın yararına filan oyuncu almazlar

Galatasaray 3.5 milyon Euro karşılığında devre arasında transfer ettiği Garry Rodrigues’in 1.5 milyon Euro olan ilk bonservis taksidini PAOK’a ödedi. FIFA tehlikesi ortadan kalktı ancak Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre Haziran sonuna kadar Yunan ekibine 1 milyon Euro’luk 2. taksidin ödenmesi gerekiyor.

Üst Alt