Yönetim İbra Edilmedi | Şimdi Ne Olacak? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İbra Edilmedi | Şimdi Ne Olacak?

Cevap: Yönetim İbra Edilmedi | Şimdi Ne Olacak?

Siz az sonra başlayacak Telegol' de yaşanacaklara bakın. Acayip malzeme çıktı bugün Serhat'a..!

Bu şekilde yönetimin düşürülmesi, kulübün liseli tekeline girdiği intibası uyandırdı bende ,inşallah yanılırım.

Adnan Polat gibi bir dönemin efsane ismi tarihe "İbra edilemeyen ilk başkan" olarak geçti...Hala inanamıyorum..

Bizim mali genel kurulun yarattığı domino etkisiyle Beşiktaş genel kurulunun da Yıldırım Demirören'i devirmesi bekleniyor :asd:

simdi secilecek yönetim 3 yilliginami yoksa gelecek seneki olagan secimlere kadarmi olacak?

galatasaray bu gün itibariyle benim için askıdadır ! leş kargaları gibi menfaat peşinde koşan liseli tayfası istediğini almıştır ! liseli tayfası için galatasaray taraftarı bir hiçten ibarettir zira geçen gün tv ye cıkıp taraftar için onları tv de konuşturmak hiç bi işe yaramaz onların gs da hiç bir önemleri yoktur aslolan bizim ne dediğimizdir demişlerdir ! liseliler için gs taraftarı halktır ! halk için kullandıkları tabirleri yazmakta istemiyorum ! bugn herkes anlamıştırki galatasaray ne fenerbahçedir ne beşiktaştır onlar gibi değildir.. artık herkes bilmelidirki galatasaray bir oluşumun kulübüdür oluşum başkanı belirler başkanı indiri ve herkes anlamıştırki medya da bu oluşumun tetikçisi gib davranmıştır ! galatasaray TARAFTARI anlık başarı gelicek diye sevine dursun ! aslolan bugün taraftarın galatasarayı kaybettiğidir !...

Şu lise geleneğinin bitmesi lazım artık yeter açılın dış dünyaya kokanalarla olmaz buiş

iyi oldu

oh be

liseli miseli ise el koydular ya,yoksa demirören gibi basimizdan def edemezdik

adnanslar

yasansin behlül inan kirac

neden sevindiğini bile bilmiylorsun :) medyada duyduğun öğrendiğin iki üç kelimeyide burada yazıyorsun tarihin en kötü başkanıymış ? galatasaryın averajla kümede kaldığını biliyormuydun ? haa biliyorsan kötü niyetlisin ! yok bilmiyorsan burası medya organı değil üfürükten tayyyare sallamayalım

liseli degil azizin ta kendisi indirse adnan polat gibi baskani gene gocunmam tesekkur ederim

neden sevindiğini bile bilmiylorsun :) medyada duyduğun öğrendiğin iki üç kelimeyide burada yazıyorsun tarihin en kötü başkanıymış ? galatasaryın averajla kümede kaldığını biliyormuydun ? haa biliyorsan kötü niyetlisin ! yok bilmiyorsan burası medya organı değil üfürükten tayyyare sallamayalım

Selam Sergen

bence bu durum hiç yakışmadı bu camiaya...ama mahkemeye gidilirse kaos dahada büyür.yine olan galatasaraya olur...dediğim gibi bana göre ibra edilmemesi bir hataydı.ama şu dakkadan sonra işi yokuşa sürmek de daha büyük hata olur...

Liseliler ele geçirdi diye üzülmeyin.

GALATASARAY herkese mal olmuş bir kulüp kimse kendi egosunu tatmin edemez.

Kolaymı öyle bu takım halkın takımı değil demek?

Faruk süren de liselilerin adamı değilmiydi ama bize UEFA kupasını ve şampiyonluklar getirdi.Kulübü sadece elit bir kesime mal etmedi.

Liseliler ele geçirdi diye üzülmeyin.

GALATASARAY herkese mal olmuş bir kulüp kimse kendi egosunu tatmin edemez.

Kolaymı öyle bu takım halkın takımı değil demek?

Faruk süren de liselilerin adamı değilmiydi ama bize UEFA kupasını ve şampiyonluklar getirdi.Kulübü sadece elit bir kesime mal etmedi.

E Faruk Süren'in gitmesinin de arkasında liseliler var.

Sorun etmeye gerek yok, daha kötüsü olamaz.

Ekleme: Nihat Dogan bile gelse artik daha kötü olamaz. En azindan cikip MHK'nin, Federasyonun ruhlariyla falan ugrasir.

Üst Alt