Yönetim İstifa Nöbeti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İstifa Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Göreve geldiklerinden bu yana bizi sportif başarıya hasret bırakan, Avrupa'da itibarımızı yerle bir eden, sözde ekonomiyi iyi yöneten ama çöplere milyonlar veren yönetimin derhal istifa etmesi gerekmektedir.
Transfer bitmez diye diye ayları yiyen bitiren, bir tane bile adam alamamış, göz göre göre bizi sezona kanatsız, orta sahasız başlatan transfer komitesi ve 2. başkan istifa etmelidir.

Son düzenleme:
Bir saniye durmasinlar Galatasaray tarihinin en beceriksiz en basiretsiz yonetimidir tek sanlari dursun gibi looserin yerine gelmeleri

Göreve geldiklerinden bu yana bizi sportif başarıya hasret bırakan, Avrupa'da itibarımızı yerle bir eden, sözde ekonomiyi iyi yöneten ama çöplere milyonlar veren yönetimin derhal istifa etmesi gereklidir.
Transfer bitmez diye diye ayları yiyen bitiren, bir tane bile adam alamamış, göz göre göre bizi sezona kanatsız, orta sahasız başlatan transfer komitesi ve 2. başkan istifa etmelidir.
Mustafa Cengiz'e neden laf edemiyorsun? Yanındakileri seçen bizi bu duruma düşüren kendisi değil mi?

baskan sportif direktör transfler şeysi td vs hepsi terim
bu adam gitmeden kulüpte ne baskan işini yapabilir ne masör ne baskası
her şeye karısıyodur adına hürmeten ses edilmiyor 1 tane adam olsa yönetimde hesap sorar bundan ama yooook...
barca yönetiminden daha beterler artık

Ben Burak Elmas ve ekibine de sicak bakmiyorum.
Kesinlikle en az 3 4 tane guclu isadami listeye girmeli. Ozellikle sponsor bulmada zorluk cekmeyecek kisiler gelmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt