Yönetim İstifa Nöbeti - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İstifa Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adam çıkıp şu kadar transfer yaptık taraftar doymadı, falcao´ yu taraftar aldırdı diyen biri. utanmasa küfür edecek transfer isteniyor diye. bunlara parazit desem organizmaya hakaret parazit kadar canlılık göstermeyen tip bunlar. neyi yönettiklerini, neyin başına geldiklerinden bile bihaberler. millet ekranda zayıflamış, hasta halini görünce başkanın haliyle kötü bir şey demek istemiyor. ama maçlarda seyirci olsaydı 1 dk bile duramazlardı. ağlayarak, serumlarla postalarlardı bu yönetimi.

Şu an yönetimin istifa etmesinin bir faydası olmayacak diye düşünüyorum. Seçime altı ay var altı ay kala istifa ettiklerinde seçime kadar 2. başkan başkanlık yapıyor al birini vur ötekine.

Bir Diagne parasına Haaland, Dembele, Delaney vs alınıyordu. Tekrar ediyorum Galatasaray'ın parali başkana ihtiyacı yok. Galatasaray'ın işi bilen, genç, dinamik bir yönetime ihtiyacı var.(Luca)

Şu an yönetimin ve teknik heyetin istifa etmesi kaostan başka bir şey getirmez. Sezon çöp oldu zaten. Şu an bu kulübe ne düzgün bir başkan adayı çıkar, ne de bir hoca.

Ama gelecek sezon kesinlikle olmamalılar. Şu an ortada doğru dürüst bir başkan adayı bile yok. Hazırlıklarını yapsınlar. Sezonun ortasında istediğimiz düzeyde bir hoca bulmakta neredeyse imkansız. Bırakalım sürelerini doldursunlar. Başarısızlıklarının sorumluluğunu üstlensinler.

Umuyorum gelecek sezon Cengiz yönetimi ve Terim heyetinden kurtulmuş oluruz.

Hayri Cund

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt