Yönetim İstifa Nöbeti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İstifa Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baskanin yerinde olsam eger sagligim iyise ben Abdür basta olmak uzere yonetim ve teknik ekip kadrosunu degistirip aday olurdum.

Bu bütçe disiplini en son Alp yalmanda vardi.

Derbi ve sportif basari olarak fena degiller. Gecen sene sampiyonduk pandemi arasi olmasaydi. Kimse martaval okumasin.

Ama avrupada basarisizlik beni asil kahreden. Bunun icin de belli ki teknik adam degismeli.

Neden Mustafa Cengiz? Dursunu kabellenmeyen, baskin secimine dur diyen tek adam oydu. O rezil herifin karsisina cikmaya korkan kimse benim gozunde GS a baskan olacak kalibrede degildir.

Fatih Terim, Mustafa Cengiz tabii ki hepsi gidebilir, gonderilebilirler. Ama bu gonderme isi Seneijderi yollayip yerine bedeviyi, Gomisi yollayip yerine yarim sezon sonra Diagneyi koymaya benzememeli.

Fatih hocayi burada bilen bilir cok severim kolay vazgecilecek biri degil ama Rangers maci onun artik Avrupa arenasinda isinin bittiginin resmi deliliydi. Ben de avrupada bu kadar kötü Galatasaraya asla tahammülüm kalmadı. Genlerimizle kimse oynamamalı. Kimsenin haddi degil, hatta yasayan en buyuk GS lı gördüğüm Fatih Terimin bile!

Mustafa Cengiz eger sagligi iyise Mayis secimlerine yeni yonetim kadrosu ile girmeli, en basta abdürü şutlayarak.

Yok degilse , yapacak bisey yok . Bu serefsizler dursunu secerler. Sonra da zaten Curlingle falan ilgilenirim.

Maçlar seyircisiz olduğu için böyle gevşek gevşek takılıyorlar. 50 bin kişi olsaydı itin bir tarafına sokulurlardı. Dursun gibi olmadan, efendi gibi bıraksınlar yönetimi, yoksa sonları kötü olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt