Yönetim İstifa! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İstifa!

1 milyar lira dönen piyasada sezona forvet alamadan başlayan sonraki dönemde de son güne bırakan yönetim en iyi ise büyük fail.

Terim'in ekmeğini yiyorlar.
Ben yöneticiliği sizler gibi transfer üzerinden yapmıyorum açıkçası ki Avrupa üst düzey kulüplerin mentalitesine uymayan çalışıyorum.

Kulübün şirket yöneticilik tarafı bakımından bakıyorum ki esas bakılması gereken burası olduğunu herzaman savunurum.

Sportif tarafıda eleştirilir tabiki ama burada başarı geldiyse söyleyecek pek bir şeyde kalmıyor açıkçası. Başarılı olan haklıdır ki eleştirilerin çoğu buhar oluyor.

Özelikle malı tablosu sıkıntılı, ffp cezasını kucağında bulan bir yönetimine açıkladığı verirler olağanüstü genel görülmemiş bir yöneticilik başarısıdır benim gözümde.

Forvet transfer edilmedi diye istifa istemiştik. Lakin istifa çağrıları yönetimimiz de gayet olumlu yankı buldu. Şimdi göreve devam deme zamanıdır. İstifa başarısızlık olduğunda gelmelidir. 2 kupa almış ve maddi açıdan epey rahatlamış bir yönetime istifa çağrısı anlamsızdır.

Ben yöneticiliği sizler gibi transfer üzerinden yapmıyorum açıkçası ki Avrupa üst düzey kulüplerin mentalitesine uymayan çalışıyorum.

Kulübün şirket yöneticilik tarafı bakımından bakıyorum ki esas bakılması gereken burası olduğunu herzaman savunurum.

Sportif tarafıda eleştirilir tabiki ama burada başarı geldiyse söyleyecek pek bir şeyde kalmıyor açıkçası. Başarılı olan haklıdır ki eleştirilerin çoğu buhar oluyor.

Özelikle malı tablosu sıkıntılı, ffp cezasını kucağında bulan bir yönetimine açıkladığı verirler olağanüstü genel görülmemiş bir yöneticilik başarısıdır benim gözümde.
Fatih, ekonomiyle ilgili bu forumda en çok konuşan benim. Bahsettiğim mevzu da transferden öte mevzu. Sezona Erenle başlamak diyorum, risk maliyeti vardır, verilmeyen bir kaç milyon euro 100 milyon euroya patlayabilirdi, bu mu iyi yöneticilik?

Ha şirket yönetimi üzerinden bakıyorsan 2 senede kaç milyon euroluk sponsorluk ürettiklerini yazar mısın? Ya da yeni proje olarak ne üretmişler.

3 oyuncu sattık artı gelecek gelirleri bilançolara yedirerek makyajlı kar göstermek mi iyi yöneticilik?

Mahir bey bir düzeltme daha yapayim, sezon basi da para harcadik. Kiraliklar ile birlikte yaklasik sekiz milyon euro bonservis ve kiralik ücreti ödemesi oldu sezon basi.

iyi niyetlerine güvenip son 1.5 yıldan bişeyler öğrendiklerini tecrübe kaptıklarını ummaktan başka çare yok maalsef

Kim ne derse desin ekonomik olarak iyi yönettiler. Geçen yaz kamuoyun baskısına rağmen neredeyse transfer yapmadılar. Bu çok önemliydi. Koca bir sezonu az para harcayarak şampiyon olarak bitirdik. Dursun'un neler yaptığı daha taptaze akıllarda olmalı.
2 şampiyonluk 1 Türkiye kupası görev aldıkları 1 buçuk senede.

Mali tabloda endüstriyel dönemine geçeli İlk defa peş peşe artı yazıldı kitaplarda.

Tüm Avrupa'yı şaşkınlıkla izlediği UEFA dan men cezasından kurtulma operasyonu sergilediler.

Kolay zannediyorlar galiba bu işleri. Müthiş bir başarı var ortada açıkçası ama bir iki futbolcu transferi yapılmadı veya geç yapıldığı için daha ağır basıyor maalesef çoğu taraftarda

2 şampiyonluk 1 Türkiye kupası görev aldıkları 1 buçuk senede.

Mali tabloda endüstriyel dönemine geçeli İlk defa peş peşe artı yazıldı kitaplarda.

Tüm Avrupa'yı şaşkınlıkla izlediği UEFA dan men cezasından kurtulma operasyonu sergilediler.

Kolay zannediyorlar galiba bu işleri. Müthiş bir başarı var ortada açıkçası ama bir iki futbolcu transferi yapılmadı veya geç yapıldığı için daha ağır basıyor maalesef çoğu taraftarda
Transferler icin ben de elestirdigim icin cevap vermek isterim. Hayir bir iki transfer yapilmadi veya gec yapildi diye agir basmiyor. Sezon öncesi takimin kilit pozisyonlarindan birini eksik birakmis olmalari agir basiyor. Bunun sonuclari agir basiyor.

Iki Porto maci gözümün önüne geliyor, iyi oynadigimiz iki maci da ileri uc elemanlari yüzünden kaybettik. Simdi düsünüyorum, ileri uca dogru bir hamle yapilmis olsa idi o kadar zaman olmasina ragmen, belki de o iki maci da kazanacaktik. Bunun anlami nedir sampiyonlar liginde iki mac primi yaklasik bes milyon euro, Portoyu ikili averaj ile geride birakacagimiz icin gruptan cikma ve dolayisi ile on milyon euro civari ekstra gelir. Bunun yaninda bir sonraki tur iki sampiyonlar ligi maci daha, kazanamasan bile stadyum geliri anlamina geliyor, birini kazansan yine 2,5 milyon euro ekstra gelir anlamina geliyor. Ayrica prestij ve zayif olan sponsorluklar konusunda artilar.

Bunun yaninda devre arasi transfer hatalarinin yine tekrarlanmasi, kulübe karsi cümle alem yürürken sessiz kalmalari veya gec reaksiyon vermeleri. Benim anlamadigim bir spor kulübünün taraftari transfer isini neden bu kadar hafife alir. Bir sirket olarak düsünelim kulübümüzü, ki aslinda sirketiz. Bir sirket yatirim yapmadan büyüyebilir mi, giderlerini cevirebilecek gelirleri elde edebilir mi? Transfer bir spor kulübü icin yatirim araclarindan biridir.

Üst Alt