Yönetim Kurulu Görev Değişikliği | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
7e69d18ad03d4c8cb9e6b9983841db2a.jpeg

19.06.2020 tarihi itibariyle Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Şubesi sorumluluğuna Sn. Dorukhan Acar, Sn. İlber Aydemir ve Sn. Oytun Özer atanmıştır.

Basketbol Şubemize bugüne kadar verdikleri emek ve hizmetlerinden dolayı Sn. Ömer Cansever, Sn. Mahmut Recevik ve Sn. Erol Özmandıracı’ya teşekkür ederiz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Ömer Yalçınkaya fitnesi gönderilmediği sürece bir şey değişmez. Elinde kimin kaseti var bilmiyorum ama Fenerli Müjdat gibi bir asrı bizde bitirecek herif.

Vadesi çoktan dolan yönetimin son çırpınışları sezonun bitmesiyle beraber kulübün önünü açmalılar artık.

Sanmıyorum şuan liseliler pusuda beklerken.Çokta iyi yönetimimiz yok ama lisenin tek derdi hortumlamak olduğu için kötünün iyisine razı durumda herkes.

Seni anladım da Dursun ya da türevleri gelecek diye korkarak hayat geçmez her branşta kafaya oynatacak vizyon lazım. Yönetimin gönlünü hoş tutması gereken bir Terim var o bile devre arası istifa ediyordu az daha.

Üst Alt