Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray Yönetim Kurulu, Başkan Adnan Polat'ın çağrısı üzerine olağanüstü toplanma kararı aldı.Mecidiyeköy'deki kulüp binasında yönetim kurulu saat 16.00'da toplanacak
 
Cevap: Adnan Polat´tan olağanüstü toplanma kararıUmarim bu toplantinin sonunda bir secim tarihi aciklanir artik. Cok uzadi ve bu belirsizlik Galatasaray´a zarar veriyor. Umarim artik menfaatlerimiz dogrultusunda karar verirler
 
Cevap: Adnan Polat´tan olağanüstü toplanma kararıBir şey çıkarmı acaba, yoksa boşuna heveslenmesekmi? Gerçi olağanüstü toplantı bu saatden sonra mutlaka radikal bir kararı açıklamak için olur mantıken..Hadi inşallah..(Başkan tekrar adaylık açıklarsa tam bomba olur)
 
Cevap: Adnan Polat´tan olağanüstü toplanma kararıAdnan Polat ismini duymaya bile tahammül edemiyorum artık.
 
Cevap: Adnan Polat´tan olağanüstü toplanma kararıBir şey çıkarmı acaba, yoksa boşuna heveslenmesekmi? Gerçi olağanüstü toplantı bu saatden sonra mutlaka radikal bir kararı açıklamak için olur mantıken..Hadi inşallah..(Başkan tekrar adaylık açıklarsa tam bomba olur)Artik bu ise bir son vermek lazim. Aday olacaksa da olsun. Secen secsin. Digerleri de adayliklarni aciklasin ki önümüzü görelim. Bu tepkilerden sonra Adnan Polat´i secerlerse, kongre üyeleri de rezil olur baya :)
 
Cevap: Adnan Polat´tan olağanüstü toplanma kararıgorende 20 kisi toplanacak sanacak

alt tarafi 3 kisi takilip karar vercekler
 
Cevap: Adnan Polat´tan olağanüstü toplanma kararıNtvspor canlı bağlandı..Birşey çıkmaz diyorlar..Heyecan yapmayın..Bakalım neler yaşanacak..
 
Cevap: Adnan Polat´tan olağanüstü toplanma kararı3-5 kişi toplanacaklar en fazla ne kararı çıkabilir ki? :asd:

Seçim tarihi belki de?
 
Cevap: Yönetim Kurulu Olağanüstü Toplandı !Korktuğumuz başımıza geldi sanırım. Bu sadece bir koordinasyon toplantısıymış. Kongre tutanak ve zabıtları incelenecekmiş, kendine küfür eden üyeyi bulmadan bırakmam diyormuş Başkan!! Bize düşen acı çekmeye devammm!!
 
Cevap: Yönetim Kurulu Olağanüstü Toplandı !Başkan zabıtları bekliyordu.Onları inceleyip son kez görüşüceklerdir..Antalya maçında sonra seçim kararını açıklayacaklarmış..
 
Cevap: Yönetim Kurulu Olağanüstü Toplandı !Toplana toplana bı hal oldular :D hazır gitmeden mumkun olduğunca toplanalım edelim yonetimde olmanın tadını çıkaralım diyorlar heralde :D nasılsa kafa rahat artık stresimiz kalmadı keyif yapalım mı diyolar ki :D
 
Cevap: Yönetim Kurulu Olağanüstü Toplandı !gadsa.jpg
Artik hakli cikmaktan biktim. Bir kere olsun utandirin beni ya.Yaziklar olsun.
 
Cevap: Yönetim Kurulu koordinasyon toplantısı yaptıDevam ediyor mu ki toplanti? Yoksa bitti mi? Ne zaman kurtulacagiz bu adamdan ya?
 
Cevap: Yönetim Kurulu koordinasyon toplantısı yaptıyazıklar olsun böyle adamlara.aziz yıldırım bile 50 kere adam senden.insanda biraz utanma duygusu olur.arsız herif
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt