Yönetim Seçim Kararı Almayacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim Seçim Kararı Almayacak!

dursunozbek-6.jpg

Sarı-kırmızılılarda dün gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında önemli iki konu masaya yatırıldı.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Galatasaray’da dün gerçekleştirilen olağan yönetim kurulu toplantısında kesinlikle olağanüstü seçim konusunun gündemde olmadığı ve yönetimin 2018 yılına kadar görevine devam edeceği vurgulandı.

Igor Tudor’un da geleceği yönetimde tartışılırken şu an için Hırvat çalıştırıcının görevine son verilmeyeceği ancak sezon sonunda durumunun değerlendirileceği takım kadrosunda da büyük bir revizyon yapılacağı ifade edildi.

Gamaspor

Yönetim Seçim Kararı Almayacak!

Lüzumsuz haberler. Almıyorlar değil zira alamıyorlar. Kendileri de beyan etti zaten.

Birileri tarafından oraya getirildiler onlar müsade etmedikçe de kıpırdayamazlar.

En ufak bir şeref haysiyet olsa zaten kendi kendilerine defolup giderlerdi şimdiye kadar

Bu günlere kadar takımı sürükleyip çökerten yüzsüz herifler zaten defolup gitmeyecek adım kadar eminim

Gerçekten bu yönetim klüp tarihimizin en çapsız haysiyetsiz yönetimi

İlk defa bir Galatasaray Başkan'ından bu kadar nefret ediyorum ilk defa bir Galatasaray başkanının art niyetli olduğunu görüyorum ...

Şampiyonlar liginde çeyrek final oynatan başkan için sokaklara dökülüp istifa diye bağıran taraftar, takımı iki senedir ilk 3e sokamayan rezil bir insan için arenada bir istifa bile diyemiyorsa takımın bu adamdan çok çekeceği var demektir.

Şampiyonlar liginde çeyrek final oynatan başkan için sokaklara dökülüp istifa diye bağıran taraftar, takımı iki senedir ilk 3e sokamayan rezil bir insan için arenada bir istifa bile diyemiyorsa takımın bu adamdan çok çekeceği var demektir.

Mancini döneminde liderden ya 5 ya 6 puan gerideydik Florya yi basmisti millet Yönetim istifa diye. Simdi ise tek bir tik yok.

Ultraslan kadar serefsiz bir olusum yoktur, Avrupadan kupa getirmis Ataman'dan nefret ettiklerinin 100 de biri kadar Dursun dan nefret etmiyor sucukcu herifler.

Üst Alt