Yönetim: ''Terim'i getirirsen seçimi kaybedersin, Başkan!'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim: ''Terim'i getirirsen seçimi kaybedersin, Başkan!''

Can Topsakal'ın basketbol takımının ebesini bellediği performansından memnun kaldılar sanırım futbola da el attırmışlar.

Ilk yonetim toplantisinda oylama yapilir , herkes sonuca saygi duyar

demokratik usuller bunu gerektirir
O zaman o başkanlık koltuğuna saksı koyalım olsun bitsin.Yav başkan dediğin adam böyle zamanda masaya yumruğunu vurup ''ben bütün sorumluluğu alıyorum,başarısızlık olursa da seçilmemin anlamı yok'' diyemiyorsa hiç gerek yok başkana.Bu tip kriz durumlarında başkan oylama yapmaz,yapıyorsa da kendisine kılıf arıyor demektir.Hele hele böyle tehditlere boyun eğip iş yapıyorsa biz gerçekten bitmişiz

peki ne yapacaz prandelli olmadı mancini olmadı dengetör olmadı denizli olmadı rikerink bey olmadı tudor olmadı 3 senedir kabus görüyoruz daha hangi yeni maceraya atılacaz !! terimi bende eleştirdim ama benim içim önemli olan cimbombom !! ağrıma gidiyor abi karganın karşısındaki rezalet ezik futbol !! ben terimi istiyorum arkadaş !!!!!!!!

O zaman o başkanlık koltuğuna saksı koyalım olsun bitsin.Yav başkan dediğin adam böyle zamanda masaya yumruğunu vurup ''ben bütün sorumluluğu alıyorum,başarısızlık olursa da seçilmemin anlamı yok'' diyemiyorsa hiç gerek yok başkana.Bu tip kriz durumlarında başkan oylama yapmaz,yapıyorsa da kendisine kılıf arıyor demektir.Hele hele böyle tehditlere boyun eğip iş yapıyorsa biz gerçekten bitmişiz

Yonetim kurulu kukla degil ki , secimle geliyorlar , elbet hepsinin soz hakki var

esitlik cikar baskan devreye girer ama orada 15 kisinin 10 tanesi kalsin diyorsa kalir antrenor

Yonetim kurulu kukla degil ki , secimle geliyorlar , elbet hepsinin soz hakki var

esitlik cikar baskan devreye girer ama orada 15 kisinin 10 tanesi kalsin diyorsa kalir antrenor
Kriz anında en tepedeki adam ağırlığını koymak zorundadır.Acil bir karar verilmesi gereken noktadayız.Ona sorayım,buna sorayım denilecek nokta geçildi dün itibarı ile.Senin yönetim kurulunda yarısı kalsın,yarısı gitsin diyorsa sen masaya vurursun işi bitirir çıkarsın.Kimse de ağzını açamaz.Zamanında Fatih Terim Faruk Süren'e istifa edebilirim dediğinde Faruk Süren dur ben yönetim kurulunda oylatayım ondan sonra sana söylerim mi dedi.Başkansan eğer böyle noktalarda ağırlığın olacak.O ağırlığın da yoksa o koltukta durmayacaksın.Saksıdan farkın olduğunu göstereceksin

terim gelecektir bence başka gidecek yerleri kalmadı can topsakal falan hikaye

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

taraftarın istediği olur her zaman unutmasınlar

Galatasaray Lisesinin Terim Düşmanlığı tamamı ile Terimin kişiliği ile alakalı. Lise ister ki Galatasarayın başına geçecek kişi entelektüel olmalı. Yaşam tarzı terimden farklı olmalı. Akşamları iki kadeh viski içmeden uyuyamalı.

“Terim’i getirirsen seçimi kaybedersin başkan” ilginç bir söylem. Daha da ilginç olanı bunları dışarıya kimin sızdırdığı. Belli ki yönetim de futbol takımımızın taktikleri gibi karmakarışık durumda. Herkesin farklı görüşü olması çok doğal ve normal fakat buradaki zat-ı muhteremler bunu kendi egoları ve çıkarları için mi yoksa yönetiminde bulundukları takımın geleceği için mi yapıyorlar bu tartışılır.

bu can topsakal denen bit yavrusu eğer gerçekten böyle bişey dediyse kaşıntısı ileri dereceye ulaşmış demektir. terim gelmezse şampiyonluğu unut zaten şampiyon olamazsan seni başkan yapacaklarını mı sanıyorsun tursun.

Üst Alt