Yönetim: ''Terim'i getirirsen seçimi kaybedersin, Başkan!'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim: ''Terim'i getirirsen seçimi kaybedersin, Başkan!''

dursunozbek-2.jpg

Galatasaray'da kazan kaynıyor, Tudor'un bileti kesiliyor. Başkan Dursun Özbek'in aklında Fatih Terim'i Florya'ya getirmek var ama sarı-kırmızılı yönetim ikiye bölündü. Terim'i istemeyen grup, başkana baskı yapıyor.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 3-0 kaybedilen Beşiktaş derbisinin ardından Fatih Terim seçeneğini ilk sıraya koydu.

Camianın Terim’e tepkili olduğunu söyleyen bazı yöneticiler, Dursun Özbek’e baskı yapıyor ve “Terim’i getirirsen seçimi kaybedersin başkan” diyerek ikna etmeye çalışıyor.

Can Topsakal’ın başı çektiği 7 yönetici Terim’i istemiyor.

Başkan Özbek, gelen tepkileri ve izleyeceği yol haritasını belirlemek için karar aşamasında.

Gamaspor

Son düzenleme:
karaktersiz yöneticilerden oluşan bir yönetim kurulumuz var, böyle bir kulüp harbiden başarıyı haketmiyor.

ayrıca dursun özbek gibi başarısız bir başkanı bir daha seçilme ihtimalinin olması bile bu kulübün hiç bir branşta başarıyı hak etmediğini gösteriyor.

Taraftar grubu ultraslan ultrabalık hafızalı olması giderler zorlarlar istifaya davet ederler diyeceğim de çoğunluğu ergen ve ilkokul mezunu cahil 2 kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar.
2 güne onlar da unutur. Bu karmaşayı.
Bir sucuk ekmekle de gerginlik yerini huzura bırakır.

Bunu diyen Galatasaray düşmanıdır.

Asıl terimi getirmeZsen kaybedeceksin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Can Topsakal ve onun destekleyenler ihraç et o zaman. Basketbol şubesinin hali ortada. O herif Galatasaraylı falan değil bildiğin ajan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt