Yönetim uyuma, ONUR'u istiyoruz! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim uyuma, ONUR'u istiyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yönetim uyuma ONUR'u istiyoruz!

Bir patlama gerceklestirmedigi taktirde turnuva sonrasi ver Elano'yu al Onur'u. Bence Trabzon bu teklifi geri cevirmez.

Ufuk, Onur, birde Kayserili Gokhan'i aldik mi tam 20 senelik kale garantisi olur, is biter. Fener'in son yillarda bize karsi sagladigi tek ve son ustunlukte ortada kalkar. Hem yarin bunun sampiyonlar ligi'de var, belki de Avrupa ligi finali. Birine talip cikti, gozun kapali digerini oynatirsin. Ayni bir zamanlar Fener'in Rustu'yu Barca'ya kakalayip Volkan'i kaleye monte ettigi gibi.

Bir patlama gerceklestirmedigi taktirde turnuva sonrasi ver Elano'yu al Onur'u. Bence Trabzon bu teklifi geri cevirmez.

Ufuk, Onur, birde Kayserili Gokhan'i aldik mi tam 20 senelik kale garantisi olur, is biter. Fener'in son yillarda bize karsi sagladigi tek ve son ustunlukte ortada kalkar. Hem yarin bunun sampiyonlar ligi'de var, belki de Avrupa ligi finali. Birine talip cikti, gozun kapali digerini oynatirsin. Ayni bir zamanlar Fener'in Rustu'yu Barca'ya kakalayip Volkan'i kaleye monte ettigi gibi.

Elano Trabzon'a gitmez.

Onur efsanesin gerçekten...

Giderse avrupaya gider. Sevilla, Villreal pesine düsmüs bile. ki oralara bile zor gider. Trabzon yakalamisken böyle kaleciyi birakmaz.

onur iyi bir kaleci ama öyle efsanelik bir durumu yok bence.

fener maçını izledim. yani çoğu top üstüne geldi. hatta yediği golde topu sektirmesi ve okadar dar açıda guizadan gol yemesi hatalıydı.

öyle köşeye giden bir topu atlayarak kurtarmadı. sanırım birtek mehmet topuzun pozisyonunda iyi çıkıp ayağıyla topu çıkardı.

yinede genç, kendini geliştirip, milli takım kalesini karaktersiz volkandan devralmasını isterim

Onur çok iyi bir kaleci.Ama bol yere zaman tüketmeyelim.Trabzon bu kaleciyi vermez.Biz kendimizi kurtarmaya bir yol bulalım.Aykut tan nasıl kurtulabiliriz.Onu sahada görünce elim ayağım titriyor.Hata yapacaksa Ufuk yapsın Aykut da gitsin Etimesgut şeker sporda oynasın.

Rijkaard ve Polat kendilerini yakmak Galatasaray ile yollarının ayrılmamasını istiyorsa Aykut u derhal takımdan uzaklaştırmalıdır.Kesinlikle ve kesinlikle takım ne kadar iyi olursa olsun Aykutun oynadığı bir takım yine sezonu 3.tamamlar

Elano'yu gönder Onur'u al süper bir pazarlama yöntemi.Elano'nun ya da Trabzon'un ne düşündüğü hiç önemli değil onlar keriz zaten,köle ticareti yapıyoruz ya al gülüm ver gülüm.

Birader çocuğunu okula göndermiyorsun,oyun oynamıyoruz burada azıcık mantıklı olun mantıklı şeyler yazın.Hatta bırakın bir şey yazmayın bu başlık tez zamanda kitlensin.Bir akıllı biz değiliz bu alemde!Trabzon'a ne kadar saygısızlık yaptığınızı da mı görmüyorsunuz?O adamlar pasif mi,aciz mi?

Elano'yu gönder Onur'u al süper bir pazarlama yöntemi.Elano'nun ya da Trabzon'un ne düşündüğü hiç önemli değil onlar keriz zaten,köle ticareti yapıyoruz ya al gülüm ver gülüm.

Birader çocuğunu okula göndermiyorsun,oyun oynamıyoruz burada azıcık mantıklı olun mantıklı şeyler yazın.Hatta bırakın bir şey yazmayın bu başlık tez zamanda kitlensin.Bir akıllı biz değiliz bu alemde!Trabzon'a ne kadar saygısızlık yaptığınızı da mı görmüyorsunuz?O adamlar pasif mi,aciz mi?

Doğru tespitler Ertuğ. Ben de paralel şeyler demiştim dün gece.

Topiği, Onur 'a hayranlık ve tebrik olarak değerlendirdiğimiz için açık kalmasına müsaade ediyoruz. Yoksa onu Trabzonspor 'dan kopartmamız mümkün değil. Trabzon 'lular yanlış anlamasın.

Onur alınmış olsun, bir iki maçta hata yapsın hemen koyarız kapının önüne. Onur'un arkasında Şenol Güneş gibi bir güç, bir destek var. Bu durum ona fazlasıyla güven veriyor. Bizde o gücü bulacağına ihtimal vermiyorum.

Koyalım Ufuk'u kaleye ama arkasında duralım sabredelim. Volkan Fenerde neler yaptı da kesmediler bir ara Serdar yerini aldı sonra yine Volkan. Herkes hata yapa yapa öğreniyor birşeyleri. Çok iyi bir yabancı kaleci almayacaksak Ufukla devam edelim.

Arkadaşlar kusura bakmayın ama sizin için Casillas'ı almak gibi birşey bu. Onur'u şu an satmak kimsenin aklının ucunun ucundan bile geçmez. Daha 21 yaşında. Yurtdışı transferi bile imkansızken, Türkiye'den bir takıma transfer olması imkansızdan öte birşey

5 milyon,10 milyon,20 milyonluk birşey değil bu. İstediğiniz kadar para verin, Onur'u kimse satamaz.Satmaya gücü ve g.tü yetmez:)

Millet yürekli olup 3. kalecisini kaleye sokabiliyor ve böyle karsiligini aliyor. Bizde izlemekle yetiniriz, transfer etmek isteriz. Sampiyonluk gitmis, hala Aykut´u oynatiyoruz. Genc bir kaleci kazanmak varken memnun olmadigimiz Aykut´u kaleye sokuyoruz. Zaten memnun olsaydik Franco´yu almazdik herhalde. Ben bu zihniyeti anlamis degilim.

İnşAllah alırız adaşı. :D Aykut-Ufuk-Onur gerçekten güzel olur.Artık yabancı kaleciden vazgeçmek lazım görüşündeyim.

Trabzon gitti Karşıyaka dan buldu Onur u, gelecek vaadediyordu. Şenol Güneş de güvendi, destekledi ortaya böyle başarılı bir kaleci çıktı. Tabi Şenol Güneş in eski bir kaleci olmasının da etkisi var.

Bizde gittik Ufuk'u aldık gelecek vaadeden olarak. Biz de Ufuk'a güvenebilmeli, sabredebilmeliyiz. Belki ondan çok daha büyük bir kaleci çıkıcak.

Eğer Ufuk'u alıyorsak ve gelecek 5 senenin transferini yaptık diyorsak artık bir zahmet o çocuğu oynatmamız gerek.Aykut asla ve asla bu takımda 1. kaleci olmamalıdır.O yüzden Ufuk'u hala yedekte bekleteceksek adam gibi bir kaleci transferi de yapmak zorunda kalırız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt