Yönetimden Bony Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimden Bony Açıklaması!

wilfried-bony-759.jpg

Galatasaray yönetimi, son günlerde adı sarı kırmızılı takımla sıkça anılan Wilfried Bony'nin transferinin mümkün olmadığını açıkladı.

Sarı-kırmızılı yöneticiler, "Bony transfer listemizde yok. Bunun nedeni ise Manchester City Kulübü, Bony için kiralama teklifi yaptığımızda Fildişi Sahilli golcüyü ancak bonservisini almamız halinde transfere izin vereceğini belirtti. Bony için telaffuz edilen bonservis bedeli ise yaklaşık 20 milyon euro. Kısaca bu transferin gerçekleşme olasılığı yok" dedi.

FutbolArena

Hayret yönetim erken yalanliyor artik bundan önce dönemler hep böyle dedikodulardan faydalanirlardi haftalarca

Allah Allah normalde yönetimin eline böyle bir fırsat geçmişken 1 ay oyalarlardı taraftarı şimdi aniden yalanlıyorlar ilginç. ..

Ne mal adamlar yönetici oluyor ya. O olmaz bu olmaz. Andre Castro, Titi, Adem Büyük, Veysel Sari, Tabare Viudez falan alinir artik.

Ya tabare viudez kotu oyuncu mu ? Artik yani abarti olmaya basladi bu refleks

kasimpasada oynayan futbolcu esittir kotu mu oluyor

hadi ademi vs begenmiyorsunuz veya yerli su bu , viudez kotu adam miydi

Sinan, sende bugun bir tuhaflik seziyorum. Kusura bakmada dandik dandik 2. lig topculari oneriyorsun hani burasi Galatasaray forumumu Gaziantepspor forumumu kafamizi karistirmaya calisiyorsun galiba :) Bazilari simdi troll diyecek bazilari da bu futbol falan izlemiyor diyecek.

'Bassınlar 20 milyonu alsınlar işte!' gibi anlaşılır bu mesajın dostum. Gömü mü bulduk?:D...Böyle dedilerse ve tabi karşı kulüpten aldıkları cevap da buysa yapacak bir şey yok...

10-15 milyon bonservis verecek gücümüzün olmadigini bende biliyorum ama nerede iyi transfer diyebilecegimiz oyuncularin adi gecse hemen jet yalanlama geliyor ama Türkiye'deki cöplere gelince Ali Naci, Nevzat gibi satilik kalemler önceden "filan oyuncuyu avrupa'dan ekip ediyorlar", türk takimlari acele etmez ise kacacaklar tarzi haberlere imza atiyor.

Balotelli dahil 4-5 uygun yasta kaliteli oyuncu bedelsiz olarak transfer yapacak ama bizimkiler hurdalara gönüllü 3-5 yildir..

Birtakım gafiller ''İbra ibra!'' diye yırtınırken sessizce gülümsüyordu Dursun...Ben o zaman ''Aptala verilecek en iyi cevap susmaktır'' diye anladığımı, yanlış yaptığını, mali durumun şimdilik böyle transferlere imkan vermediğini söylemesi gerektiğini ifade etmeye çalışmıştım...''Yok efendim, forma satışı, sportif başarı vs vs'' diye aklı sıra vizyon kasanlar sonraları hizaya geldi tabi, hangi forma satışıyla karşılanabilir o paralar?...Herhangi bir Türk kulübü senelik 14-17 milyon gibi net kazancı olan bir futbolcuyu transfer edecek imkanlara tarihin hiçbir döneminde sahip olmamıştı zira, en batık durumda ne mümkündü?...

Eğer yalan söylemiyorlarsa olması gereken budur. Kiralık teklifinde bulunmaları çabaladıklarını gösterir, o cevabı alınca geri çekilmeleri de olması gerekendir...

Birtakım gafiller ''İbra ibra!'' diye yırtınırken sessizce gülümsüyordu Dursun...Ben o zaman ''Aptala verilecek en iyi cevap susmaktır'' diye anladığımı, yanlış yaptığını, mali durumun şimdilik böyle transferlere imkan vermediğini söylemesi gerektiğini ifade etmeye çalışmıştım...''Yok efendim, forma satışı, sportif başarı vs vs'' diye aklı sıra vizyon kasanlar sonraları hizaya geldi tabi, hangi forma satışıyla karşılanabilir o paralar?...Herhangi bir Türk kulübü senelik 14-17 milyon gibi net kazancı olan bir futbolcuyu transfer edecek imkanlara tarihin hiçbir döneminde sahip olmamıştı zira, en batık durumda ne mümkündü?...

Eğer yalan söylemiyorlarsa olması gereken budur. Kiralık teklifinde bulunmaları çabaladıklarını gösterir, o cevabı alınca geri çekilmeleri de olması gerekendir...

Forma satışından dünya çapında bir taraftar topluluğun yoksa para mara kazanamazsın.Kesinlikle katılıyorum o konuda.

Üst Alt