Yönetimden Sinan Gümüş'e Uyarı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimden Sinan Gümüş'e Uyarı!

sinangumusuzuntu_B.jpg

Sinan Gümüş, yöneticileri adeta çıldırtıyor. Sözleşme yenilemeye yanaşmayan ve takımdan ayrılmak isteyen Sinan Gümüş, Galatasaray'ın kabul etmeye yanaştığı teklifleri de reddediyor.

Aklı Benfica'da olan 23 yaşındaki futbolcu, İtalya'dan gelen tekliflerin ardından Hamburg'a transferine de sıcak bakmadı.

Sinan'ın kararsızlığı yönetimi de çileden çıkarırken futbolcuya bir an önce karar vermesi için uyarı yapıldı.

Gamaspor

Dayak nedir ? Neden atilir ?

Ya kal ya git arkadas bu salak tavirlar nedir ?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalacaksa da cikip acik acik özür dilemeli herkesten. Ben sahsen affetmem kendisini yoksa, resmen bilerek oynamadi Östersunds maclarinda. Bu hainliktir.

Alamancı alırken 10 kez düşüncen valla. Futbolcu olan ve Almanya da büyüyenlerin çoğu gerizekalı oluyor.

GSCimbom Mobile App

Doğru maalesef. Almanya'da doğup büyümüş birisi olarak buna katılmamak elde değil. Bunun Almanya hukumetin de katkısı büyük ama maalesef.

bende böyle düşünüyorum. alman kültürüne adaptasyon yada sizin orda ki entegre ediliş biçiminiz piskolojik eksikliklere yol açıyor gibi tez konusu bu açıkcası.

bende böyle düşünüyorum. alman kültürüne adaptasyon yada sizin orda ki entegre ediliş biçiminiz piskolojik eksikliklere yol açıyor gibi tez konusu bu açıkcası.
Ben psikolojik eksiklik olarak görmüyorum. Bir kaç ay burada çalıştıktan sonra şirketin Türkiye'de ki kolunda çalışmak için Türkiye'ye geldiğim her seferinde görüyorum, arada acayip mentalite farkı var. Almanya'da işler disiplin, bir plan program çerçevesinde yürürken, Türkiye'de daha rahat, daha esnek yürüyor.

Evet böyle zaten. Entegre desteği olmadı almanya'da ve halen çok eksiği var.
Mesela türk mahalleri var almanya'da. Buna izin vermeyecektin hukumet olarak.
Benim mesela böyle sorunum olmadı ve özelikle alman cevrem olmasına dikkat edildi ama bu ailem tarafından düşünülmüş dizayn edilmiş durum.
Burada da sorun kendi tarafımdan Türkçem yok denilecek kadar az olmasıydı. Gsc sayesinde biraz geliştirdim son yıllarda vallahi ama konuşma pratiğinde yine çok kötüyüm. Almanya'da yaşadığım için ama pek sorun etmiyorum tabiki. Benim durumum biraz farklı ve extrem diye biliriz tabiki ama o mahallerden çıkmış gençler zamanında çok farklı zorluklar yaşadı genelinde entegre konusunda maalesef.
Bunları tekrar etmekte fayda var kesinlikle engellemek gerekirdi Almanya hukumeti olarak bence.

Ben psikolojik eksiklik olarak görmüyorum. Bir kaç ay burada çalıştıktan sonra şirketin Türkiye'de ki kolunda çalışmak için Türkiye'ye geldiğim her seferinde görüyorum, arada acayip mentalite farkı var. Almanya'da işler disiplin, bir plan program çerçevesinde yürürken, Türkiye'de daha rahat, daha esnek yürüyor.

ne alaka dediğim şeyle şimdi. ben bundan bahsetmiyorum kafa açma kenan.

Üst Alt