Yönetime Duyurumuzdur! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetime Duyurumuzdur!

Göreve geldiği ilk günden beri gerek sportif gerek de mali yönden skandal işlere imza atan yönetim, bundan daha vahim ve önemli olacak biçimde Galatasaray'ın değerlerini ayaklar altına alan tutumlar sergileyerek tarihimizin utanç tablosunda çoktan yerini ayırtmıştır.

Galatasaray'ın hakkını savunmaktan aciz, bir yerlere şirin gözükme çabası içinde olup kişisel menfaatlerini tatmin merkezi olarak kulübü kullanmaktan çekinmeyen bu zatlar saha içinde günden güne eriyen bir takımın baş sorumlusudur. Sadece bu bile Galatasaray gibi bu ülkenin en büyük sportif markasını yönetmekten aciz olmak için yeterli iken, sürekli söylenen yalanlar, yanlış transfer hamleleri, unutulan evraklar, komisyonlar, peşkeş çekilen arsalar derken kısa tarihin bütün günahlarını da tek vucutta toplayan bu gürühun hain sıfatını alması adına yeterlidir.

GEREKENİ YAPIN VE GİDİN

Bugüne kadar yarattığınız kaos ve otorite boşluğu yüzünden gün be gün eriyen değerlerimizi daha fazla yıpratmadan en azından onurlu bir insan gibi beceremedik diyerek köşenize çekilin.

Ama en azından bu kadar rezilliğin üzerine son bir halka daha eklemeden bunu yapın.

Yarattığınız 65 Milyon Euro maliyetli ve saha içinde yükümlülüklerini yerine getirmekten aciz olup saha dışında gruplaşarak köşe kapmaca oynama derdine düşmüş zihnen emekli olmuş futbolcu topluluğunu, hemen her hafta bir disiplinsizlik ve tartışma içeren olayın öznesi olan yetersiz teknik heyetinizi de yanınızda götürerek GİDİNİZ.

SUCUK EKMEKÇİLERİ DE BERABER GÖTÜRÜN

Yine giderken kolunuza sucuk ekmekçi fırsatçılar sürüsünü takmayı da ihmal etmeyiniz. Mücadele ruhunu kalbinin en derininde hisseden, rantsız ve kişilikli bir Galatasaray'ı izlemek dileği ile.

Polat ve Canaydın yönetiminden kötüsünü görür müyüz diyordum ama görmüş olduk. Umarım daha kötüsü gelmez artık.

Fransa'da yaşayan Sarı saçlı mavi gözlü adamı istiyorum ben :(

sorun ne teknik direktor ne de oyunculardir.

sorun yonetimdir.

sene basinda alinan oyunculara bir bakin. hemen hemen hepsi fiyasko. burada cok bagirdik bu transferler yapilirken ama maalesef bir suru uyemizin gozu boyandi. sonuc ortada.

soyle bir bakalim tekrar kimler gelmis.

cavanda - zamaninda soyledik kotu futbolcu oldugunu ve yetersiz oldugunu. maalesef yanilmadik.

serdar aziz - maliyete ve kabiliyete bakildiginda tarihimizdeki en kotu transferlerden biridir. tarik transferinin bir tik ustudur. gerisini siz dusunun.

eren - burada cok bagirdik eren Galatasarayin bir numarali santraforu olamaz diye. ama iste maalesef bir rovasataya kaniyor insanlar. eren iyi bir yedek santrafordur Galatasaray icin ama hic bir zaman bir numara olamaz.

tolga - yonetimin yaptigi transferler icinde biraz basarili oldugu budur. ama maliyet acisindan kotu transferdir.

de jong - diarrayla butun yaz oyalanip en buyuk eksigimiz olan mevkiiye son gun kafasinda futbolu bitirmis adam alinca boyle oluyor. maalesef kotu transfer.

josue - maalesef yine tutmayan bir transfer. sahada surekli eli ayagina dolasiyor.

sigthorsson - sezon basi kagit uzerinde ikinci santrafor icin fena gozukmeyen transfer ama kardesim bu adamin sakatlik gecmisi var. niye saglam birini almiyoruz. zaten elimizde bunun haricinde bir tane santrafor var. ayrica yine ayni sacmaligi yaptik. bir tane iyi santrafor almak yerine iki tane yedek santrafor aldik (eren ve sig).

emrah - diyecek laf bulamiyorum.

ayrica sol beke transfer yapilmamasi reziliktir. al iste carole su aralar cok formsuz ama yerine koyabilecegimiz adam sag bekte sabriden formayi alamayan asil pozisyonu sag bek olan linnes.

maalesef takim unal aysal zamaninda yapilan muslera ve bruma transferleriyle az cok ayakta durabiliyor. yoksa durum cok daha vahim.

o yuzden arkadaslar yonetim tamamen sinifta kalmisdir. zaten gecen seneki rezillikler ortada. birde bu sezonki rezillikler eklenince cok guzel oldu. riva ve florya peskesinden bahsetmiyorum bile.

hayirli isler.

Yanlışlar tepeden aşağıya zincirin halkaları gibi sıralanıyor. İş bilmez, Galatasaray'ın büyüklüğünden habersiz başkan ve yöneticiler, altyapı için bile şaibe uyandırabilecek bir hoca, takımı çiftliğe çevirmiş, entrika sevdalısı, bitik topçular, yönetimin şakşakçısı kesilmiş taraftar topluluğu diye gider.

Sorunun esas kaynağını ciddi bir başkan adayı çıkaramamış, bu halimizden memnuniyetsizlik duymayan, bize bu Dursun'u reva gören ve kendilerini Galatasaray'ın gerçek sahipleri olarak addedenlerde aramak lazım.

Üst Alt