Yönetimimizden Açıklama Geldi - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimimizden Açıklama Geldi

Cevap: Yönetimimizden Açıklama Geldi

Açıklamanın saati daha ilginç geldi bana;

aciklama.jpg

Galatasaraylılığım'la bir kez daha gurur duydum.Bütün alem şahit oluyor işte insanların maddi ve manevi çıkarlar karşısında ne kadar daha alçalabileceklerine.Bu sorumsuzca alınan kararlar yarın Türk futbolunu çıkmaza soktuğunda günü kurtarmak adına bir ülkenin futbolunu ateşe atanlar umarım yaptıklarından utanırlar.Gerçi utanma duygusu olan,haysiyetli ve onurlu duruş sergileyen insanlar zaten bu şekilde davranmaz.

ne şerefsiz bu ntvspor haberin altındaki yorumlara bakarmısınız hep fenerli yorumu

Yorumlar

melih melih 8 saat önce

Ben bu açıklamadan şunu anladım : TFF, soruşturmanın sonucunu bekleme suçlu veya suçsuz Fenerbahçe'yi düşür . Biz de bir sezon rahat edelim :)

Ufuk Gören 8 saat önce

Galatasarayin tepki gosterecegi belliydi. Bu takim eger su an fb ile ayni puanda ise basarisizlik bizde degildir. Amator branslardaki hedefleri buyuttuler fakat fb kadar olamaz gucleri.

yigit unan 9 saat önce

Galatasaray Avrupa takimi, Fener ise Anadolu takimi. Tamamen zihniyet meselesi. Isin ozeti budur.

kemal sezgin 9 saat önce

bu kadar uzun bir açıklama yapıpta hiçbirşey anlatamamakta büyük başarı.. FENERBAHÇE nin büyüklüğü altında eziliyorsunuz.. futbolda şike kaosuyla yıkmaya çalışılıyor.. amatör branşlardada bize yetişmek için neredeyse kulübü batıracaksınız

kemal sezgin 9 saat önce

ömer temelli doğru söylemiş bunların şampiyon olması için 8 takımın düşmesi kalanlarındanda 5 puan silinmesi gerekir... baksanıza FENERBAHÇE nin enkazıyla kafa kafaya gidiyorlar

cihat abit 9 saat önce

bu arada suçumuz varsa cezasını çekelim... direk düşürsünler.. ama bu acele dediğim gibi baş edemediklerinden.. ayrıca ekonomik tehdit falan değil, hodri meydandır.. fenersiz bir lige kim nie para versin... düşürmeden, bu sene kan ağlıo digitürk... bide biz olmazsak neler neler...

cihat abit 9 saat önce

bu sadece futbol korkusu değil. an itibariyle bayan basket, bayan voleybol ve erkek voleybolda hala önlerindeyiz. erkek baskette toparlanma sürecindeyiz ve biraz da şansla grubu lider bitirdik. futbolda zaten 1 puan önde sayılırız :) kendileri baş edemiolar ondan...

safak yilmaz 10 saat önce

Gs bile biliyor fb'nin suçsuz olduğunu ve mahkemede aklanacağını,mahkeme başlamadan bir an önce fb'nin düşürülmesini istiyorlar,tff'ye baskı falan kurmayın,yakında mahkemede fb kesin AKLANACAKTIR!!

gürkan karaca 10 saat önce

Şu son açıklama, fanatizm denen olgunun yönetim katında aldığı şekildir. Sahaya rakı şişesi atanlarla, şu açıklamayı türk futbol kamuoyuna fıtlatanlar arasınde zerre fark yoktur. İkisi de kaos yaratmak ve o ortamdan nemalanmak amaçlıdır...

Fenerbahçe kesin düşer düşüncesi ile gs şimdiye kadar açıklama yapmadı,gördüler ki düşeceği falan yok titremeye başladılar,meydan size kalmayacak bu bilin

ne şerefsiz bu ntvspor haberin altındaki yorumlara bakarmısınız hep fenerli yorumu

Yorumlar

melih melih 8 saat önce

Ben bu açıklamadan şunu anladım : TFF, soruşturmanın sonucunu bekleme suçlu veya suçsuz Fenerbahçe'yi düşür . Biz de bir sezon rahat edelim :)

Ufuk Gören 8 saat önce

Galatasarayin tepki gosterecegi belliydi. Bu takim eger su an fb ile ayni puanda ise basarisizlik bizde degildir. Amator branslardaki hedefleri buyuttuler fakat fb kadar olamaz gucleri.

yigit unan 9 saat önce

Galatasaray Avrupa takimi, Fener ise Anadolu takimi. Tamamen zihniyet meselesi. Isin ozeti budur.

kemal sezgin 9 saat önce

bu kadar uzun bir açıklama yapıpta hiçbirşey anlatamamakta büyük başarı.. FENERBAHÇE nin büyüklüğü altında eziliyorsunuz.. futbolda şike kaosuyla yıkmaya çalışılıyor.. amatör branşlardada bize yetişmek için neredeyse kulübü batıracaksınız

kemal sezgin 9 saat önce

ömer temelli doğru söylemiş bunların şampiyon olması için 8 takımın düşmesi kalanlarındanda 5 puan silinmesi gerekir... baksanıza FENERBAHÇE nin enkazıyla kafa kafaya gidiyorlar

cihat abit 9 saat önce

bu arada suçumuz varsa cezasını çekelim... direk düşürsünler.. ama bu acele dediğim gibi baş edemediklerinden.. ayrıca ekonomik tehdit falan değil, hodri meydandır.. fenersiz bir lige kim nie para versin... düşürmeden, bu sene kan ağlıo digitürk... bide biz olmazsak neler neler...

cihat abit 9 saat önce

bu sadece futbol korkusu değil. an itibariyle bayan basket, bayan voleybol ve erkek voleybolda hala önlerindeyiz. erkek baskette toparlanma sürecindeyiz ve biraz da şansla grubu lider bitirdik. futbolda zaten 1 puan önde sayılırız :) kendileri baş edemiolar ondan...

Gs bile biliyor fb'nin suçsuz olduğunu ve mahkemede aklanacağını,mahkeme başlamadan bir an önce fb'nin düşürülmesini istiyorlar,tff'ye baskı falan kurmayın,yakında mahkemede fb kesin AKLANACAKTIR!!

gürkan karaca 10 saat önce

Şu son açıklama, fanatizm denen olgunun yönetim katında aldığı şekildir. Sahaya rakı şişesi atanlarla, şu açıklamayı türk futbol kamuoyuna fıtlatanlar arasınde zerre fark yoktur. İkisi de kaos yaratmak ve o ortamdan nemalanmak amaçlıdır...

Fenerbahçe kesin düşer düşüncesi ile gs şimdiye kadar açıklama yapmadı,gördüler ki düşeceği falan yok titremeye başladılar,meydan size kalmayacak bu bilin

Bir laf var dır ya tam bunlar için söylenmiş. Beyinsiz jopon askerleri...

Dün akşam Orduspor Başkanı, bir kaç gazeteciyle birlikte TRT 3 teki Basın Tribünü programındaydı. 26 Ocakta yapılacak TFF Kongresinin gündemi ile ilgili çarpıcı bilgiler verdi.

Ona göre 58.maddenin değişmesi ile ilgili oylama yapılacak ve çoğunluk kaldırılması yönünde oy kullanacak.

"Bu bilgiyi nerden biliyorsun?" diye sorulduğunda "Ben onların içindeyim biliyorum" diye cevap verdi.

Demek oluyor ki tahminlerimizde yanılmıyoruz.

Antuda adamlar kuduruyorlar. "Sizi affettik, düşmenizi engelledik" diye söyleyip duracaklar yıllarca diyorlar.

yapıştı bir kere üstlerine nasıl sonuçlarnırsa sonuçlansın söküp atamayacaklar ve yıllarca suratlarına vuracağımız şeyler olacak.

BJK,TS, Bursa ve Ankaragücü gibi takımların taraftarlar dan da destek alan bir açıklama olmuş.. Hazır rüzgarı önümüze almışken Taraftar grubu liderlerimiz diğer taraftar gruplarıyla iletişime geçiş Şikeye Hayır, Yasa Değişikliğine Hayır yürüyüşü yapmalıyız.. Ya hepsi istanbulda TFF binasına yürüyecek.. Yada TS'liler trabzonda, Ankaragücü taraftarı Ankara'da, Ordulu Ordu'da... Tüm ülkede Şike yürüyüşü yapılırsa bence çok etkili olur ki yapılmayacak birşey değil

arkadaslar uefadan ceza geleceğni bildikleri için kararı tff kendi alması gereken kararı genel kurula aldırcak cza gelınce butun kulupler istedi diyip işin içinden cıkıcaklar uyanalım bu oyuna gelmeyelım

Adnan Öztürk ilk klüpler birliği toplantısında ayrılacağımızı dile getirecekmiş.Bence bu kadar şike yanlısı klübün içinde durmanın anlamı yok bugün Sadri Şener trtspor da bizle beraber Orduspor u da dahil etti 58. maddenin kaldırılmasına karşı olduklarını açıkladı.Bu üç klüp havuzdan çıkmak için bişeyler yapsa nasıl olur?

Üst Alt