Yönetimin isteyip alamadığı futbolcular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimin isteyip alamadığı futbolcular

Basinda cikan kolpa haberler haricinde yonetimin ciddi ciddi ilgilenip alamadigi futbolculari yaziyorum. Eger unuttugum varsa hatirlatin..

Bu transfer sezonunda yonetim gercekten buyuk hayal kirikligi yaratti. Ilgilendigimiz bu oyunculardan 3 tanesini alabilseydik sampiyonlugun en buyuk favorisi olurduk herhalde. iste bu hayal kirikligina neden olan isimler;

Buffon

Drogba

Kalstrom

Forlan

Reyes

Fabiano

Nei

Cambiasso

Cisse

Emana

Muntari

Granqvist

Victor

Ersan Gulum

Cevap: Yonetimin isteyip alamadigi futbolcular

Ersan Gülüm de var da yazmak isterseniz..Yönetime pek inancım kalmadı..Adamlarda vizyon yok bi kere.Demirören gibi şuursuzca transfer yapıyorlar..Göstermelik yıldız peşindeler..

Basinda cikan kolpa haberler haricinde yonetimin ciddi ciddi ilgilenip alamadigi futbolculari yaziyorum. Eger unuttugum varsa hatirlatin..

Bu transfer sezonunda yonetim gercekten buyuk hayal kirikligi yaratti. Ilgilendigimiz bu oyunculardan 3 tanesini alabilseydik sampiyonlugun en buyuk favorisi olurduk herhalde. iste bu hayal kirikligina neden olan isimler;

Buffon

Drogba

Kalstrom

Forlan

Reyes

Fabiano

Nei

Cambiasso

Cisse

Emana

Muntari

Granqvist

Victor

Kime göre neye göre ?

Attila haklı olduğun yerler vardır ama her fırsatta yeni yönetimi eleştirme çabasındasın.

Çoğu kolpa.Drogba'yı Chelsea satmadığı sürece alamayız dediler.

Tek doğru olan Forlan,Reyes,Fabiano

Ersan Gülüm de var da yazmak isterseniz..Yönetime pek inancım kalmadı..Adamlarda vizyon yok bi kere.Demirören gibi şuursuzca transfer yapıyorlar..Göstermelik yıldız peşindeler..

Ne. :SS: Yapmayın beyler Demirören gibi şuursuzca mı. Kaç tane adam aldık ki böyle konuşuyorsunuz.

Selçuk

Elmander

Ceyhun

Ujfalusi

Okan

Hangisi yıldız yada şuursuzca alınmış adamlar. Vay arkadaş daha neler duyucaz

Attila haklı olduğun yerler vardır ama her fırsatta yeni yönetimi eleştirme çabasındasın.

Nasil elestirmeyeyim Cahit?

Unal Aysal'in ilk geldigi gunler forumun ruh halini hatirlamaniz gerekir..

Dunyaca unlu yabanci CEO'larla calisacagiz, gerekirse 10 milyon euro bonservis oderim, trasnferde butcemiz sinirsiz, en az 3-4 dunya yildizi alacagiz falan bu gibi sozleri ben mi soyledim?

32 yasindayim. Hayatimda en cok heyecanlandigim transfer donemi buydu. Turkiye tarihinin en guclu kadrosu kurulacakmis gibi vaadler verildi. Sonuc ortada. Fatih Terim olmasa belkide gelmeyecek olan Selcuk Inan, bonservissiz diye alinan elmander ve ceyhun, 33 yasinda forumun cogunun belki burun kivirdigi Ujfalusi alindi. Kap'a bildirilen yildizlarin hic birisi alinamadi.

Acin bakin yonetimin ilk geldiginde Unal Aysal'i ne derece destekliyordum. "Hepinizi alicam ulan tek tek" diyen resmini haftalarca avatarimda kullandigimi hatirlayanlar vardir.

Bunca fiyaskodan sonra benim baskanim tv'ye cikip super bir kadro kurduk, 1-2 transfer daha yapip sezona girmek istiyoruz gibi onceki dedikleriyle (takimin yarisi degisecek) celisen absurd demecler veriyorsa yonetimi elestirmek en buyuk hakkim.

Çoğu kolpa.Drogba'yı Chelsea satmadığı sürece alamayız dediler.

Tek doğru olan Forlan,Reyes,Fabiano

Drogba'yi gectim..

Emana Cisse ve Buffon'u baskan kendi agziyla aciklamadi mi?

Nei denen adam kendi ulkesindeki radyo'ya galatasaray benimle ilgileniyor demedi mi?

Baskan telegol'de Kalstrom'u cok istiyoruz demedi mi?

Fatih terim basin toplantisinda Cambiasso'yu istiyorum demedi de ben mi uydurdum?

Ersan'la ilgilendigimiz de mi kolpa?

Cogu kolpa derken neye dayanarak konustun, cok merak ettim dogrusu..

Atilla haklısın seni anlıyorum ama destek verme zamanı. Lütfen kardeş bak destek verirsek başarı da gelecek. Bu kadar basit.

Nasil elestirmeyeyim Cahit?

Unal Aysal'in ilk geldigi gunler forumun ruh halini hatirlamaniz gerekir..

Dunyaca unlu yabanci CEO'larla calisacagiz, gerekirse 10 milyon euro bonservis ederim, trasnferde butcemiz yok, en az 3-4 dunya yildizi alacagiz falan bu gibi sozleri ben mi soyledim?

32 yasindayim. Hayatimda en cok heyecanlandigim transfer donemi buydu. turkiye tarhinin en guclu kadrosu kurulacakmis gibi vaadler verildi. Sonuc ortada. Fatih Terim olmasa belkide gelmeyecek olan Selcuk Inan, bonservissiz diye alinan elmander ve ceyhun, 33 yasinda forumun cogunun belki burun kivirdigi Ujfalusi alindi. Kap'a bildirilen yildizlarin hic birisi alinamadi.

Acin bakin yonetimin ilk geldiginde Unal Aysal'i ne derece destekliyordum. "Hepinizi alicam ulan tek tek" diyen resmini haftalarca avatarimda kullandigimi hatirlayanlar vardir.

Bunca fiyaskodan sonra benim baskanim tv'ye cikip super bir kadro kurduk, 1-2 transfer daha yapip sezona girmek istiyoruz gibi onceki dedikleriyle (takimin yarisi degisecek) celisen absurd demecler veriyorsa yonetimi elestirmek en buyuk hakkim.

Vallahi ben de tamamen haksızsın demedim abi zaten ama beklemekte yarar var gibi.Biliyorum acayip beklentilere sokuldu taraftar.İşin açığı ben de Galatasaray bu sene TSL'nin gelmiş geçmiş en iyi kadrosunu kuracak diye bekliyordum.Ama yapılan transferler şimdilik gerçekten sağlam transferler.Boş adam yok hiç.

Ünal Aysal tecrübesiz bana göre ondan bu şekilde oluyor gelişmeler.Bir de mali durumlar falan ortada.Bir burada Gökhan İnler'den bahsediyoruz ama adamı Napoli 20 milyon euroya bağlıyor.Piyasa bu şekilde olursa yıldız almak zor bu yıl.

Ama ben eldeki kadronun da şampiyonluk için başabaş gidebileceğini düşünüyorum.Ha tabiki bu Ünal Aysal'ın çelişkili şeyler söylediği gerçeğini değiştirmeyecek o konuda haklısınız.Ama dedim ya işte.Sonuna kadar bekleyelim transfer döneminin.Sonra pişman olmayalım ettiğimiz laflar için.

edit; onu da geçtim bu sene Allah aşkına şu takıma destek verelim 10.haftada kopmayalım gene yarıştan 3 yıldır ilk ikide bile yokuz.

Drogba'yi gectim..

Emana Cisse ve Buffon'u baskan kendi agziyla aciklamadi mi?

Nei denen adam kendi ulkesindeki radyo'ya galatasaray benimle ilgileniyor demedi mi?

Baskan telegol'de Kalstrom'u cok istiyoruz demedi mi?

Fatih Terim basin toplantisinda Cambiasso'yu istiyorum demedi de ben mi uydurdum?

Ersan'la ilgilendigimiz de mi kolpa?

Cogu kolpa derken neye dayanarak konustun, cok merak ettim dogrusu..

Kallström F.Terim'den veto yedi şeklinde başka haber duymadık.Nei ile alakamız var mı yok mu belli bile değil.

F.Terim istiyorum ama çok zor diye kendi söyledi Cambi hakkında.Cisse-Emana-Granqvist-Victor'u da bir yöneticinin ağzından duymadım.

Ntvspor Haluk Yürekli gazlaması çoğu.Haklısın Buffon ve Ersan'ı ekleyebiliriz.

Bu mantıkla yapacaksak ben sana 30 futbolcu ismi daha getiririm

Atilla haklısın seni anlıyorum ama destek verme zamanı. Lütfen kardeş bak destek verirsek başarı da gelecek. Bu kadar basit.

Takimima her zaman destek veririm.. Ama bu yonetim su ana kadar yaptigi icraatlere bakildiginda destegi hak etmiyor.

Kimse Unal Aysal'dan dunya yildizi istemedi. Florya'da disiplinin saglanmasi ve takima ruh kazandirilmasi istendi.

Beklentileri yukselten baskanin ta kendisiydi. yahu yemin ediyorum bir ara oyle oldu ki artik Klose veya Fabiano falan gelse millet yonetime kufur edecekti. O derece gaza geldik yani..

Su an Transfer nobeti konusuna bakin..Eskiden dakikada 10 sayfa yazilan konu artik gunde 10-15 sayfa ilerlemiyor. Tamam bunda son sike olaylarininda etkisi var ama genelde artik trasnfer konusunda taraftarin hevesi kacti. ben bile artik mesela trasnfer falan beklemiyorum.. kadroda caglar, balta, zan, sarp gibi adamlar var, cambiasso gelse ne yazar. takimin yuzde 50'si degisecek dediler, daha takasta kullanilan Cana ve sozlesmeleri biten futbolcular disinda 2 tane adem bile gonderilmedi. Cok doluyum cok.

Cevap: Yönetimin isteyip alamadığı futbolcular

Kim bilir belki de beklentileri düşürmek için böyle yapıyordur.Ne kadar optimistim :D

Kallström F.Terim'den veto yedi şeklinde başka haber duymadık.Nei ile alakamız var mı yok mu belli bile değil.

F.Terim istiyorum ama çok zor diye kendi söyledi Cambi hakkında.Cisse-Emana-Granqvist-Victor'u da bir yöneticinin ağzından duymadım.

Ntvspor Haluk Yürekli gazlaması çoğu.Haklısın Buffon ve Ersan'ı ekleyebiliriz.

Bu mantıkla yapacaksak ben sana 30 futbolcu ismi daha getiririm

Benim kulup baskanim "Kalstrom'u istiyoruz" diye aciklama yapiyorsa ben her turlu heyecanlanirim arkadas.

Nei denen adamin eger sizofrenik rahatsizligi varsa alakamiz yoktu diyebiliriz. Hic bir futbolcu kalkipta ulkesinin radyosuna canli yayinda beni su takim istiyor diye yalan aciklama yapmaz.

Cisse ve Emana'yi baskan yine kendi agziyla acikladi bir roportajinda.

Oyle yada boyle, neresinden bakarsak bakalim baskanin su ana kadar yaptigi transfer calismalari bir fiyaskodan oteye gidemez. Kap'a bildiri yapip Madrid'e ucuyorsun, havaalani donusu buyuk olcude anlastik diye taraftari gaza getiriyorsun ve transfer yatinca "ben madrid baskaniyla tanismaya gittim" diyorsun. Bu ne rezil bir durumdur arkadasim? Aptal yerine konmayi kendine yedirebiliyor musun sen? Baskan'in tum yonetim heyeti ile ozel ucagiyla apar topar madride gitmesinin sadece tanisma amacli olduguna ihtimal verebiliyor musun?

Gelinen nokta su ki, Baskan daha iki ayini doldurmadan taraftarin gozunde cok kredi kaybetti. Ola ki eger birde lige kotu baslarsak koltugu simdiden sallanmaya baslar. hani yildiz alacaktin, hani kadro yeterliydi diye ilk karsimiza alacagimiz kisi Unal Aysal olacaktir. Vaad ettigi gibi yildizlari getirebilseydi takim lige kotu bile baslasa taraftarin tepkisi o kadar kotu olmaz. Besiktasin iki sene once ligde ikinci oldugu zamanlarda bile yildirim demirorenin stada gidemedigi zamanlari hatirlayin, ve akabindeki sezon Q7 ve Guti afyonlarini cekmis taraftarin rezalet gecen sezon sonrasi bile yonetimden ne kadar memnun olduklarina bakiniz. kimse bana biz carsi degiliz, onlara benzemeyiz demesin. Taraftar psikolojisi her yerde aynidir. Umarim korktugum seyler takimin basina gelmez ve iyi bir sezon geciririz. Aksi takdirde Aysal ve ekibi taraftarin tepksiyle cok kotu gunler gecirmek zorunda kalabilir.

Cevap: Yönetimin isteyip alamadığı futbolcular

Niye vizyonsuz dedim biliyor musunuz..Aklı başında hiçbir takım aynı takımın 3 oyuncusunu birden almaya çalışmaz..Ortada bariz yerli oyuncu kalitesizliği varken 30 yaş üstü yabancılara para dökmeye çalışmaz..Hadi biz transfer yapmaya gidiyoruz hoba bindik uçağa hadi bakalımm diye de transfer yapılmaz.Ama yine de sabredeceğiz belki akıllanmışlardır belki doğru transferleri yaparlar..

Üst Alt