yorumcu caps


Yorumcu Caps@yorumcucaps 11 MarDaha fazlaenes kardeşim iyi gidiyor ben rol modelim yani barcelona çok farklı bayrampaşa gibi ahah. emre abim başakşehir çok iyi. göksel başkanım.
C6pTndnWgAE5lU2.jpg
:asd:
 
Bu Bogdanovic kimin akrabası kardeşim ya. Sinameki gibi. Neymiş efendim çok güzel ÜÇLÜK atıyormuş. Melih de atıyor ÜÇLÜK. 1 dakika oynamadı.

C96z8pyUQAAAP7m.jpghocam italyanların bi sözü vardır sonuç doğru mu diye. ilk yarıda sonuç doğru mu sizce?(sessizlik) talisca topsuz oyunda hiç yok hocam.

C94bSPsXoAIVaiR.jpg


belçika'yla ülke puanı farkına gelecek olursak. önce 747 kere top sektiren kadını mı izliyoruz. çok şirinmiş neyse belçika. bi daha mı izliy

C-cknnhXYAAsolw.jpg
 
kaleci yalnız adamdır yalnızlık insana bazen olmayacak şeyler yaptırır der almanların ünlü kalecisi HANS TILKOWKSI. evet mert aydın. fabri.

C9Uwt76WAAE62Ld.jpg


sıradaki görüntüler eibar atletico madrid maçından. penaltı kullanacak madrid. DİKKATLE izliyoruz. torres geliyor. muhteşem bir gol. torres.

C9ObAVzXkAIwx07.jpg


bu akşam hangi taraf kazansa diğerine çok yazık olacaktı değil mi sevgili Tümer? yalnız bu Atiba çok iyi oyuncu be.
C86M7QSXoAA04Qj.jpg
 
Metin Sürürcüğüme selam, Salon Mevlüt geliyorum yarın kardeşim, Ferit Tütüncü aslanım sevgiler Feritim be. Erto, Eşkıya bu hafta karışıyor.

C8W3lNqWsAARAw0.jpg
 
Üst Alt