# Yossi Benayoun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yossi Benayoun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benayoun iddiası

İsrail basını G.Saray'ın Chelsea'den ayrılmak isteyen 31 yaşındaki orta saha oyuncusuna teklif götürdüğünü iddia etti

Galatasaray'ın Chelsea'nin İsrailli orta saha oyuncusu Yossi Benayoun'un peşinde... İsrail gazetesi Haaretz, Chelsea'de yeni teknik direktör Villas-Boas tarafından gözden çıkartılan 31 yaşındaki futbolcu için sarı-kırmızılıların devrede olduğunu öne sürdü. 2005'te West Ham takımı ile adım attığı İngiltere'de 2007-10 arası da Liverpool forması giyen Benayoun, geçen sezon 6 milyon Euro karşılığı transfer olduğu Chelsea'ye üç yıllık imza atmıştı. Liverpool'da üç sezonda 134 karşılaşmaya çıkan ve 9 gol atan Benayoun, geçen yıl sadece 9 maçta formasını giydiği Chelsea'den ayrılmak istediğini dile getirmişti.

Cevap: #Yossi Benayoun

Ulkemizde Ankara'ya gelen Israilli basketbolculara ve zamaninda Balili'ye yapilanlari dusundukce gelmemesini umit ediyorum..

doğru düzgün izlemedim eve gidince videolarına bir bakmak lazım sonuçta 31 yaşında yönetimin ucuza kapatabilceği bir transfer diye düşünüyorum gerçeklilik payı vardır.

Ben bu adama bir türlü ısınamadım hem Liverpool'a hem de Chelsea'ye yakışmıyordu.

Kısa dönem kriz yönetme planı için son tercihlerden biri. Eğer daha iyisini alamıyorsak, Yossi fena transfer olmaz.

Memleketi yüzünden adamı oynatmazlar burada, o ayrı.

Faşist bizimkiler, Balili'ye yapılanları unutmadım ama Benayoun candır. Müthiş bir takım oyuncusudur.Takımı için herşeyi yapar.

West Ham zamanlarında harbi kraldı.Liverpoolda iyi maçlar çıkardı.Ama Chelsea transferi onun için hatalı bir karar oldu.

Oradada oynayamadı zaten.Transferi bize pahalıya patlamaz.Chelsea 3-4 milyon euroya tav olur bence.

EDİT: Daha iyisini almamız gerek.

İtalya'da,İspanya'da yapılanlar Türkiye'de yapılsa ne olurdu acaba? Altı üstü bir maçta yapılan tepkiden dolayı ülkemizi yerin dibine soktunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt