Younès Belhanda Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younès Belhanda Galatasaray'da İddiası!

Herkes kötü transfer olduğundan bahsetmiş ama bizim ligde temposu çok olmayan, teknik 10 numaralar genelde tutar. Alex,batalla,talisca gibi oyuncular avrupanın diğer liglerinde iş yapmaz ama bizim lige uygun adamlar. Belhanda da tutabilir bence ama verilen para çok tabi onu söylemeye gerek yok.

ASUS_T00J cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Belhanda'yı çok uzun zamandır izlemiyorum ama 12&13 yıllarındaki gibi performans verirse STSL'de çok çok iş yapar

Ama bu bile maliyet rezilliğini kapatamaz

Ne sistemi yaw. Sistem falan yok. Tudor ile riekerink ayni kaderi paylasiyorlar. Umarim sonu riki gibi olmaz. Belhanda yonetim transferi. Tudordan oncede istiyorlarmis.

Başka açıklaması olamaz zaten bu transferin. Yönetim daha gereken mevkilere transfer yapmamışken Belhanda geliyorsa bu işte bir iş var demektir.

Belhanda fırsat transferi değil çünkü,maliyet ortada.

Herkes kötü transfer olduğundan bahsetmiş ama bizim ligde temposu çok olmayan, teknik 10 numaralar genelde tutar. Alex,batalla,talisca gibi oyuncular avrupanın diğer liglerinde iş yapmaz ama bizim lige uygun adamlar. Belhanda da tutabilir bence ama verilen para çok tabi onu söylemeye gerek yok.

ASUS_T00J cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Herkes kötü dediyse gsc tercübelerime dayanarak efsane olmaya aday oyuncu aldık demek ki :)

Şaka bir yana. Bukadar karamsar bakmanın mantıklı bir tarafını göremiyorum. Adamın kalitesini ispatlamış fransa ligi şampionluğu ile.
Kunlana bilirsek ve takımla kendisi uyum sağlaya bilirse ligin üstünde futbolcu olur.

Verilen paranın çok olmasını bir kenara bırakıyorum, fiyatı uygun da olsa bizim ihtiyacımız olan bir oyuncu değil Belhanda. Tudor, tempolu oyun istiyorum diyor, Belhanda, Selçuk, Sneijder ile tempo yapmak imkansız, çok durağan bir takım oluruz, geçtiğimiz sezon bizi rakip kaleye taşıyan tek adam Bruma idi, gündemde onun özelliklerinde bir oyuncu da olmadığına göre bu sezon rakip kaleye gidemeyiz. Tempo falan da yapamayız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Niye öyle diyorsun kardeşim, Robben bu boru değil, daha bu sezon ligde 13 gol, 9 asist ile oynamış. Belhanda ile maliyetleri aynıysa milyon kere Robben' i tercih ederim ben.

RVP içinde öyle demiyor muyduk abi ?

Robben efsane futbolcu lafım yok tabi ama herifin sakatlık problemi var ve 33 yaşındaki adama 4 yıllık sözleşme imzalıtmışlar. Bence çok başları ağrıyacak, ha yok az sakatlanıp performans gösterirse s..çtığımızın resmidir. :D Lakin öyle olacağına ihtimal vermiyorum şahsen bekleyip görelim.

Rakamlar aşırı fazla fakat ben bu adamın çok çok başarılı olacağını düşünüyorum. Herkesi yanıltacak.

RVP içinde öyle demiyor muyduk abi ?

Robben efsane futbolcu lafım yok tabi ama herifin sakatlık problemi var ve 33 yaşındaki adama 4 yıllık sözleşme imzalıtmışlar. Bence çok başları ağrıyacak, ha yok az sakatlanıp performans gösterirse s..çtığımızın resmidir. :D Lakin öyle olacağına ihtimal vermiyorum şahsen bekleyip görelim.

Geçen sene çok az maç kaçırmış, Robben RvP' ye benzemez, bu ligin içinden geçer. Bize gelse evin içinde tepinip dururdum.

Sneijder'in bir alt versyonuna verdiğiniz paraya bak eğer Tudor Belhanda değil de Selçuk'un yerine bir merkez ortasaha isteseydi kendisinden umudum olurdu ama artık bu sene de gitti diyebiliriz. Tudor Martta köyüne döner.

Son düzenleme:
Üst Alt