Younès Belhanda Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younès Belhanda Galatasaray'da İddiası!

Son yıllarda yapılan en iyi vurgun baktılar ses seda yok adamlar voleyi tam vurma peşine düştü. Bir şey olsa da şu adamı alamasak ve bir sonraki durağı kaç paraya hangi takıma olacak o kadar çok görmek istiyorum ki ama tabii izin vermezler.

Senelerdir kiralanıp kiralanıp duran ve hiçbir takımda tutunamayan birine 8 bonservis yıllık 3 m euro vermek?

Tudor çok istedi açıklamasından başka açıklama gelmiyor aklıma.

Senelerdir kiralanıp kiralanıp duran ve hiçbir takımda tutunamayan birine 8 bonservis yıllık 3 m euro vermek?

Tudor çok istedi açıklamasından başka açıklama gelmiyor aklıma.
Talisca da iki yilligina tinercilere kiralandi,biz Melo'yu üç defa üst üste kiraladik,gelmis geçmiş en iyi sag beklerimizden Peres kiralikti,geçen sene besiktasa sampiyonlugu getirenlerden ve burda hemen herkesin alınsın diye (ben haric)ölüp bittigi aboubakar da kiralik,hatta alınsa burada bayrama sebep olacak olan Lens te kiralık,onceki sene de (bence) Lens'ten daha iyi olan Markovicti sanırım o da kiralikti,aldigimiz söylenilen ki insallah almisizdir Gomis gecen sene kiralik oynadigi Marsilya da 21 gol atmis,yani kisaca bu önerge benim icin bir anlam ifade etmiyor.

Bazi futbolcularin uyumu bazi takimlarla ozel olur,onun icin görmeden yorum yanlis

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adamın adı Yunus ingilizceye Younes diye çeviriliyor bizde aslı dururken ingilizce yazımını aynen dilimize aktarıyoruz.

Para mok gibi yaa

Bırakın hesap makinesini keyfini çıkarın.

Fenerin kap bildirimi yapıp alamadığı topcu.
0 sıkıntı. Muhasebecilik yapmaya gerek yok. Yetenek özürlü takımımıza ilaç gibi gelecektir

GSC
Dursun Başkanım tam bir boss yaa.

Fiko olsa 1+1 kiralık sözleşme yaptırır , bin tane madde koydurur , kırk köyden su getirir ertesi sene de başka takıma yollayıp payını alırdı.

Ama Dursun öyle mi , nakit tak diye koyup alıyor , boss yaa
Tolgay gibi biraz yetenekli topçunun bile parladıgı ligde ışık saçar, keyfini çıkaralım

GSC
Tam bizim lige göre biri başarılı olacağını düşünüyorum

ALE-L21 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
hala geleceğini sanıyorsunuz renkdaşlar
bi ara yeni zidane fln diyolardı,ne durumda acaba izleyen biri aneliz etse de okusak
Herkes kötü dediyse gsc tercübelerime dayanarak efsane olmaya aday oyuncu aldık demek ki :)

Şaka bir yana. Bukadar karamsar bakmanın mantıklı bir tarafını göremiyorum. Adamın kalitesini ispatlamış fransa ligi şampionluğu ile.
Kunlana bilirsek ve takımla kendisi uyum sağlaya bilirse ligin üstünde futbolcu olur.
Ligi donunda sallar doğru pozisyonda oynatılırsa, gomis yatar inş
güzel transfer.

bu forumda 10 senede binlerce yeminli mali müşavir gördüm başarıyı görünce bitiyor yeminleri onların :D
Adam akilli 1 topcu aldigimiz icin durumu sevincle karsilamaktayim.

Bu olumlu dusuncem cevresinde birlesmenizi Allah'tan niyaz ederim.

Hayirli gunler...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Asıl Gomis banko iş yapacak adam.
:tbr:
Para ya değil keyfimize bakalım.
Belhanda katkı sağlayacak.

Üst Alt