Youri Tielemans Resmen Monaco'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Youri Tielemans Resmen Monaco'da!

7qlPVL.jpg

CHAMPIONS
?@AS_Monaco
? L’AS Monaco est heureux d’annoncer la signature de Youri Tielemans jusqu’en 2022 !!! #WelcomeToMonaco

Monaco, Tielemans transferini resmen açıkladı. Sözleşme 2022'ye kadar.

Bonservis ücretine dair resmi bir açıklama yapmadılar. Fransız medyasına göre Monaco, 23 milyon avro bonservis bedeli ödedi.

Tielemans, mevkisinin en yetenekli oyuncularından biri olarak gösterilirken; ismi, Manchester United, Inter ve Atletico Madrid'le anılıyordu. Anderlecht alt yapısında yetişen genç oyuncu, 16 yaşında A takımdaki ilk maçına çıkmıştı.

Herifler 3 sene içinde avrupada kafaya oynayan ve gelecek vaad eden bir kadro kurdular.

Biz ise 3 sene içinde CL çeyrek finalinden ligde 5.olma mücadelesini bile sürdürmekten aciz bir kadro kurduk.

Emeği geçenler reel hayatta mutluluk yüzü görmesin

DURSUN İSTİFA!

Herifler 3 sene içinde avrupada kafaya oynayan ve gelecek vaad eden bir kadro kurdular.

Biz ise 3 sene içinde CL çeyrek finalinden ligde 5.olma mücadelesini bile sürdürmekten aciz bir kadro kurduk.

Emeği geçenler reel hayatta mutluluk yüzü görmesin

DURSUN İSTİFA!

biz kubilay kanatsızkuşu bile alamayız veteran yerlileri toplarız ancak bu gidişle

Onlarda alıyor ama yani genç kaliteli oyuncu. Monaconun farkı daha da çok gençlere yönelmesi ve onlarla yola çıkmasıdır.

Ilk senesinde monaco da aynı yıldız stratejisine girdi ama baktılar çok maliyetli iflas edeceklerdi adamlar hemen elden çıkardı gençlere yöneldi

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Ilk senesinde monaco da aynı yıldız stratejisine girdi ama baktılar çok maliyetli iflas edeceklerdi adamlar hemen elden çıkardı gençlere yöneldi

Monaco da zengin arapların elinde değilmiydi leo ? Ffp den dolayı stratejilerini değiştirdiler sanki gibi geldi bana ama yakından takip etmedim şimdi. Fransaya yakın oldukları için sen daha iyi bilirsin gerçi. Neyse adamlar muthiş iş çıkartıyor helal olsun.

Monaco da zengin arapların elinde değilmiydi leo ? Ffp den dolayı stratejilerini değiştirdiler sanki gibi geldi bana ama yakından takip etmedim şimdi. Fransaya yakın oldukları için sen daha iyi bilirsin gerçi. Neyse adamlar muthiş iş çıkartıyor helal olsun.

Rusların elinde monaco. Tek avantajları vergileri çok düşük maaşta ayrı bir ülke oldukları için.

Üst Alt