Yousef Al-Obaidly: "Süper Lig'i dünyaya tanıtacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yousef Al-Obaidly: "Süper Lig'i dünyaya tanıtacağız"

image.php

Digiturk CEO’su, beIN MEDIA GRUBU Başkan Vekili Yousef Al-Obaidly 2017/2018 İlhan Cavcav Sezonu fikstür çekimi öncesinde açıklamalarda bulundu. Al-Obaidly'nin açıklamaları şöyle:

"Süper Lig'de bu sezon İlhan Cavcav'ın anısına adandı. Kendisini minnetle anıyoruz. Türkiye Süper Ligi'nde olmak bizim açımızdan şöyle bir yatırım ki Türkiye'ye olan inancımız, Türk futbolunun uzun vadede bize verdiği güvenle bizim adanmışlığımız burada söz konusu. Türkiye'deki en büyük yatırımı da spor anlamında biz Süper Lig'e yaptık. Bu kararımızın arkasında bu kadar güçlü durabilmemizin sebebi de Türkiye Ligi'nin yüksek kalitesine ve küresel anlamda ne kadar değerli olabileceğine olan inancımızdan geliyor ki bunun nişanesini de çok önemli imzaların transfer sezonunda atılmasıyla da çok net bir şekilde görebiliyoruz. Türkiye Süper Ligi'nin bu önemli kulüpleriyle adımızın anılması bizim için gerçekten büyük bir mutluluk. Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği ile iş birlikçilerimiz olarak onlara her türlü desteği vermek ve Türkiye'nin de ligin dünya çapındaki tanınırlığını daha yüksek seviyelere taşımak amacındayız. Aynı zamanda içerik zenginliğimizi farklı yeni paket yapılandırmaları da gündeme getirerek daha kaliteli bir yayın sonucuna ulaşmaya çalışacağız. Aynı zamanda tabii ki bütün partnerlerimize ve iş birlikçilerimize de bu konuda bize yardımcı olmaları için bir çağrıda bulunmak istiyorum. Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği'nin yanı sıra bizim çok önemli bir parçamız olan futbol taraftarlarını da korumak ve desteklemek bizim en büyük adanmışlığımız. Aynı zamanda Yeni Malatyaspor, Göztepe ve Sivasspor'a da büyük başarılar diliyorum. Türkiye Süper Ligi'nin çok güzel keyifli bir izlenirliği olacağını umuyorum ve bunu size vadediyoruz."

http://tr.beinsports.com/haber/super-ligi-dunyaya-tanitacagiz

Beyler açık konuşacağım, katar falan hikaye şu yabancı sınırı serbest olması gerçekten piyasayı daha iyi düzeye getirdi. Yerli topçularımız artık yurt dışından daha cazip teklifler alabiliyorlar. Eto'o ve love gibi yaşlı kurtların performansları zaten diğer kulüpler örnek oldu.

Şimdi kalkıp bana Doruk kardeş iyi diyorsun da ligimiz iyice veteran ligi oldu, 30 yaşından genç adamlar gelmiyor bunu sorabilirsiniz. Sorarsanız haklısınız derim çünkü gerçekten verebileceğim cevabım yok.

Geliyor da senelik 4 milyon euroya geliyor rengim. Ligin kalitesine gelmiyor yani.

Kalite artsın o 4m lar koymaz. Elin İngiltere sonuncu sıradaki kulübü 20m lara oyuncu alabiliyor. Aynı sekilde alt ligde oynayan takım gidip 10m basıp oyuncu alabiliyor. Kaiteli oyuncularla kaliteli oyun oynanmaya başlandığı zaman izlenebilirliği artar ligin. O zaman pazarlaması da yapılır ligin işte.
Hakem olayını da çözmek lazım ama. Her pozisyonu durduran hakemlerle yollar ayrılmalı. (neredeyse tamamı)

Kalite artsın o 4m lar koymaz. Elin İngiltere sonuncu sıradaki kulübü 20m lara oyuncu alabiliyor. Aynı sekilde alt ligde oynayan takım gidip 10m basıp oyuncu alabiliyor. Kaiteli oyuncularla kaliteli oyun oynanmaya başlandığı zaman izlenebilirliği artar ligin. O zaman pazarlaması da yapılır ligin işte.
Hakem olayını da çözmek lazım ama. Her pozisyonu durduran hakemlerle yollar ayrılmalı. (neredeyse tamamı)
Katılıyorum söylediklerine, zırt pırt duran oyunla, 5 dakikada kullanılan frikikle artmaz kalite. İstediğin topçuyu getir. Ekran başında darlanıyorsun, kullanın şu kodumun faulünü artık diye isyan ediyorsun.

Beyler açık konuşacağım, katar falan hikaye şu yabancı sınırı serbest olması gerçekten piyasayı daha iyi düzeye getirdi. Yerli topçularımız artık yurt dışından daha cazip teklifler alabiliyorlar. Eto'o ve love gibi yaşlı kurtların performansları zaten diğer kulüpler örnek oldu.

Şimdi kalkıp bana Doruk kardeş iyi diyorsun da ligimiz iyice veteran ligi oldu, 30 yaşından genç adamlar gelmiyor bunu sorabilirsiniz. Sorarsanız haklısınız derim çünkü gerçekten verebileceğim cevabım yok.
Herşey bir adımla başlar bugün veteranlar gelir yarın gençler önemli olan buranin da iyi bir futbol ülkesi olduğunu göstermek.
Ha sorarsan yine bundaki en önemli engel en baştaki atanan kişiler şikeye şiddete gerekli cezayı verilmiyor bu ülkede. Bu biraz şeye benziyor bir duvarda kocan yarık varsa bunu boya yaparak kapatamazsin o tarihi önce kapatmak gerek şu anda yapılan şey sürekli boya

27 28 yaşında top class yada 2.sınıf topçu transfer edebiliyoruz en azından artık
Zamanla yaş ortalamalarıda düşecektir

Sony Z5 Premium

Üst Alt