Youth League 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray U19 0-1 Lokomotiv Moskova U19 | MS | 18 Eylül | GSTV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Youth League 18/19 D Grubu M:1 | Galatasaray U19 0-1 Lokomotiv Moskova U19 | MS | 18 Eylül | GSTV

lan kimse bugunku 11i alip a takim 11ine koyalim demiyor
aradan bakacaksiniz 1-2 tane sivrilen var mi
cvp: EVET VAR
altyapinin 1 macla degerlendirildigi nerde gorulmus
bunlar maganda hareketleri
heralde ali yk golu atsa farkli yorum yapacektiniz
degerlendirmem su yonde mutlu ve mustafa iyi kumas. recep, ali ve mirza biraz isik veriyor. gokay ztn a takima yavas yavash dahil olmaya baslamali. geri kalan icin bisey diyemem

O meşhur 2000 jenerasyonu buysa eğer hapı yutmuşuz.
Kendi sahasında Lokomotifin bile altyapısına yenilen gençleri,avrupadaki gerçek paflar kevgire çevirir.
Altyapı sağlam eğitimcilere teslim edilmediği sürece torpillilerin yeri olmaya devam eder

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Sayın @Sergen Zeren acilen bir açıklama yapmalıdır.
sonucun değiştirdiği bişey yok.hepsi çok yetenekli.akhisar macından sonra yunusa laf edenlerle aynı olmamak lazım.mirza 2.yarı cok iyiydi.ama takım olarak oynamadık,mevzu burda.lokomotiv oynamadan kazandı.ali yavuz cok mücadele etti ama olmadı.bireysel takıldık.emre kurtu ve fırat güllüyü aradı takım.mustafa kapı fizik olarak gelişmeli ama çok klas gercekten.daha yeni 16ya bastı.abdulsamed takımı çok bozdu ilkyarı.mutlu iyiydi.

bu arada u19 ve u21 karması oldugu için bi uyumsuzluk oldu takımda ama recep iyi oynamaya baslamısken oyundan cıkmamalıydı.hoca sorunlu.takım yanlıs oynadı.defansif acıdan yetersizdik ortasahada.

Fizik ve mental olarak çöp bir takım gördüm. Yürüyecek halleri yok. Yere düşen iki saat kıvranma peşinde. Yazık bu emeklere.

sonucun değiştirdiği bişey yok.hepsi çok yetenekli.akhisar macından sonra yunusa laf edenlerle aynı olmamak lazım.mirza 2.yarı cok iyiydi.ama takım olarak oynamadık,mevzu burda.lokomotiv oynamadan kazandı.ali yavuz cok mücadele etti ama olmadı.bireysel takıldık.emre kurtu ve fırat güllüyü aradı takım.mustafa kapı fizik olarak gelişmeli ama çok klas gercekten.daha yeni 16ya bastı.abdulsamed takımı çok bozdu ilkyarı.mutlu iyiydi.

Şaka amaçlı yazdım ben yoksa takım fena değildi özellikle ilk yarı beğendim. Süleyman,Mustafa,Mutlu ve Recep'i beğendim. Gökay da oyununu olgunlaştırmış. Sağ bek ikinci yarı iyiydi ismini hatırlayamadım.

Üst Alt