Youth League 18/19 D Grubu M:2 | Porto U19 2-2 Galatasaray U19 | MS | 3 Ekim | - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Youth League 18/19 D Grubu M:2 | Porto U19 2-2 Galatasaray U19 | MS | 3 Ekim |

portoluların öküz etiyle beslenmiş bi kaç oyuncusu var. bizimkiler fizik açıdan çok ufak kalıyorlar yanlarında

emre kurt-mustafa kapı

mutlu (atalay) bu düzen bozulmamalı.ve u19un ilk stoperi gelecekte cok seyler beklenen ışık'tır.bu cocuk kesilmemeli böylesine bi turnuvada oynarken

hiç kusura bakmayın altyapı hocası avrupada maça çıkarken takımın ............ belliyo yani.bireysel hatalar takımın oyun planı olmadıgından,sistemsizlikten tamamen

Hocayla hiçbir alakası yok bireysel hatalar olmasa bizden daha kaliteli portoyu yenebilirdik bana göre çok güzel taktikle ve doğru savunma anlayışıyla oynadık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocayla cok alakası var ve hocada ciddi sorunlar var.en başta kadro seçimi yanlış,tamamen hücumcu bi kadroyla sahaya çıkıp defans oynatmaya calıstı.takımın as stoperi ışıgı kesmiş.u21 stoperleri oynuyo.karma takımla böyle bi arenada maç oynanmaz.neyse

hocada ciddi sorunlar var.en başta kadro seçimi yanlış,tamamen hücumcu bi kadroyla sahaya çıkıp defans oynatmaya calıstı.takımın as stoperi ışıgı kesmiş.u21 stoperleri oynuyo.karma takımla böyle bi arenada maç oynanmaz.neyse

Ben takımın hocası İbrahim Cezayiri bizzat yakınen tanıyorum ve portekizden dönsün sorucam bende bazı noktalarda haklısın ama tam bilemiyoruz nedenlerini sonuçta gazetelerde falan çıkmıyo neden oynamıyolar diye.Tek bildiğim porto deplasmanından güzel sonuçla döndük.Tüm çocukları tebrik etmek gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt