Youth League 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray U19 0-2 Porto U19 | MS | 11 Aralık | GSTV - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Youth League 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray U19 0-2 Porto U19 | MS | 11 Aralık | GSTV

Gökayın hatası olabilir ,her oyuncu bzaen hata yapar ama ben o hatanın dışında kendisini beğenmiyorum keza uzun stoper için boy kısa hızlı stoper için çok ağır .....

Gökayın hatası olabilir ,her oyuncu bzaen hata yapar ama ben o hatanın dışında kendisini beğenmiyorum keza uzun stoper için boy kısa hızlı stoper için çok ağır .....

Yunus Akgün daha burada ağırlığını koyamıyor maça. bizdede a takımda kurtarıcı gözüyle bakıyoruz gençleri fazla büyütüyoruz gözümüzde bence

Macı bastan sona izledim.. Porto bizden çok daha iyi takım.. Fizik olarak bize buyuk ustunluk sagladılar.

Bizim takımdan Abdulsamet, 2. goldeki hatasına ragmen Gokay ve fizik yetersizliğine ragmen Atalay ı begendim.

Keciorengucu ve bu macta Yunus u hiç begenmedim. A takımda süre aldıgı için havalara mı girdi, acaba.. Fizik olarak çok yetersiz. Her topu aldıgında yerde kaldı. Pas hataları yaptı. Boyle oynayacaksa bundan hiçbirsey olmaz.

siz ne anlatyosunuz yav,takım ilkyarı gayet iyiydi.ilk gol penaltıdan,2.gol gökayın hatasından geldi.2.golden sonra pas hatalarından ötürü takım oyundan düştü demoralize oldu.yunus 15 dkdır iyi tasıyo takımı hücuma,ali yavuz bu takıma cok sey katıyo,o olmayınca yapamadık.ahmet sivri bile oynasa iyiydi

Üst Alt