Youth League 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray U19 0-2 Porto U19 | MS | 11 Aralık | GSTV

Adnan Korkut

Şef Gümüş Kıvrım
biz niye altyapıya siyahi gençleri getirmiyoruz ki . adamların genetik üstünlükleri futbolda fark oluşturuyor, özellikle son yıllarda.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
portoda 2,3 oyuncu yetenekli,diğerleri de fizikli.ilkyarı kötüydü porto

Yusuf Ciftci

Şef Gümüş Kıvrım
Ikinci yarida bize top gostermediler

Yusuf Kara

Şef Gümüş Kıvrım
Kapi yerine ferhan girmeliydi
Mutlu kanser ediyor

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Samet sahanın en iyisiydi 90dk boyunca her iki takım adına.

Atalay İlk yarı çok iyiydi ama ikinci devre kayboldu.

Sahanın en kötüsü santrforumuz oldu maalesef yine. Eren vs malik desek kararsız kalırım

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Yönetici
Moderatör
2 tane basit gol yiyip bir tane boş kaleye gol atamayıp kaybettik
İlk yarının son 20 dakikası faln iyi oynadık baya
Mesele fizik değildi bana göre topu ayağımızda tutamadık pas kalitesi 2. yarı çok düştü
Bir de Yunus u beğenmeyip nasıl Atalayı beğendiniz 2. yarı hiç yoktu nerdeyse

Çağrı Kodaz

Cezalı
Kırmızı Üye
Altyapıdaki hiçbir oyuncumuz a takım için mental gerekliliğe sahip değil.Aşırı bencil oynuyorlar.

Erol S. Aydinli

Tecrübeli Üye
Hep fizik, fizik diyoruz.. Porto gençleri bize gösterdi. Fizik, teknik ve oyun zekası birleşince galibiyet geliyor. Helal olsun..

Bizim takımın içinde yetenekli oyuncular var ama bazıları şımarmış..

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
bizim cocuklarin portonun cocuklarina kaybetmesi ayiplanacak bir sey degil. kisa süre önce alt yapidan cikarip sattigi oyunculara bakmak yeterlidir. diogo dalot, andre gomes, joao mario, andre silva ve ruben neves gibi adamlar cikardilar. daha eskiye gidersek adamlarin alt yapisindan en azindan avrupanin cesitli 1.liglerinde rahatlikla ilk 11 oyuncusu olacak oyunclular cikariyorlar. josue ve andre castro bizim ligden mesela akla gelenler. porto alt yapisinda olup da baltaya sap olamayanlar ya aptaldir ya da torpille girip denenmistir orada sadece. bizde oynayan cocuklarin %95'i dogan can davas gibi 4.ligden 3.lige transfer olup kariyer patlamasi yapar. yetenekli olanlar da zaten saygideger imparatorumuz ft tarafindan oynatilmaz.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Hep fizik, fizik diyoruz.. Porto gençleri bize gösterdi. Fizik, teknik ve oyun zekası birleşince galibiyet geliyor. Helal olsun..

Bizim takımın içinde yetenekli oyuncular var ama bazıları şımarmış..
Teknik konusunda sorun yaşamıyoruz genellikle. Oyun zekası da bazılarında mevcut Mustafa kapı misali ama fiziki eksiklikleri olunca aşırı derecede olumsuz yansıyor bu tür müsabakalarda işte.

Yunus mesela hem fiziksel hemde bölüm bölüm ciddi oyunsal zeka eksikliği yansıdı bu maçta.

Çağrı Kodaz

Cezalı
Kırmızı Üye
bizim cocuklarin portonun cocuklarina kaybetmesi ayiplanacak bir sey degil. kisa süre önce alt yapidan cikarip sattigi oyunculara bakmak yeterlidir. diogo dalot, andre gomes, joao mario, andre silva ve ruben neves gibi adamlar cikardilar. daha eskiye gidersek adamlarin alt yapisindan en azindan avrupanin cesitli 1.liglerinde rahatlikla ilk 11 oyuncusu olacak oyunclular cikariyorlar. josue ve andre castro bizim ligden mesela akla gelenler. porto alt yapisinda olup da baltaya sap olamayanlar ya aptaldir ya da torpille girip denenmistir orada sadece. bizde oynayan cocuklarin %95'i dogan can davas gibi 4.ligden 3.lige transfer olup kariyer patlamasi yapar. yetenekli olanlar da zaten saygideger imparatorumuz ft tarafindan oynatilmaz.
Bizim ülkede bu kadar çok futbolu sevip oynayan çocuk olmasına rağmen bir Almanya olamıyorsak.Torpilden dolayıdır.Kendimden biliyorum.

Buğra Ay

Aslan Üye
Altyapıdaki hiçbir oyuncumuz a takım için mental gerekliliğe sahip değil.Aşırı bencil oynuyorlar.
doğru hocam mental olarak fenafillah mertebesine ulaşmış belhandamız feghulimiz selçuk ve erenimiz gibi daha nice değerlerimiz var a takımda ismini burda zikredemediklerim kusuruma bakmasınlar

Onur Bakır

10 Numara!
gökaydan iyi ön libero olur ama abdussamed daha teknik ondan

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Bizim ülkede bu kadar çok futbolu sevip oynayan çocuk olmasına rağmen bir Almanya olamıyorsak.Torpilden dolayıdır.Kendimden biliyorum.
daha bir kac ay önce fenerbahce alt yapisinda oynayan elemanlar sigara falan iciyordu. ne hoca var ne bir sey. arada cengiz, caglar, ozan kabak gibi tertemiz cocuklar ciksa da cogu baba parasiyla alt yapida top oynuyor. olan piril piril cocuklara oluyor, arada kaynayip gidiyorlar.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Eğitim eksikliği daha büyük sorun. Torpil sadece en alt kategoride mevcut. En azından Galatasaray alt yapısından. U 14 itibariyle baya baya titizlikle seçiliyor ve torpille girenler genellikle yetersizlik durumundan dolayı şutlanıyor.

Ama eğitim hoca konusunda yetersiz kalıyoruz ülkede

Buğra Ay

Aslan Üye
Mental gereklilik nedir?
ben futbolu sizler kadar bilmem amacım saygısızlık değil sadece artık gözüm kanamasın istiyorum galatasaray izlerken bunun içinde bu isimlerlden acilen kurtulmamız gerektiğini düşünüyorum tek bildiğim bu

Üst Alt