Youth League 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray U19 0-2 Porto U19 | MS | 11 Aralık | GSTV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Youth League 18/19 D Grubu M:6 | Galatasaray U19 0-2 Porto U19 | MS | 11 Aralık | GSTV

daha bir kac ay önce fenerbahce alt yapisinda oynayan elemanlar sigara falan iciyordu. ne hoca var ne bir sey. arada cengiz, caglar, ozan kabak gibi tertemiz cocuklar ciksa da cogu baba parasiyla alt yapida top oynuyor. olan piril piril cocuklara oluyor, arada kaynayip gidiyorlar.
Ahlaksızlık diz boyu ülkede.Bazı hocalar paragözde değil ama falanca milletvekili arayıp bizim akrabanın çocuğu var onu bir oynat.Dediği anda tersini yapma şansı yok.Yaparsa işinden olur kazandığı üç kuruş parayıda kaybeder

daha bir kac ay önce fenerbahce alt yapisinda oynayan elemanlar sigara falan iciyordu. ne hoca var ne bir sey. arada cengiz, caglar, ozan kabak gibi tertemiz cocuklar ciksa da cogu baba parasiyla alt yapida top oynuyor. olan piril piril cocuklara oluyor, arada kaynayip gidiyorlar.

Yazdıklarna katılıyorum. 1-2 ay önce altyapı secmelerinde torpil oldugunu yazdığımda linç ediliyordum adeta.. Hepsi torpilli degil tabii.. Yetenekli oyuncular var. Ama hiçbir gelecegi olmayan oyuncular da var..

Eğitim eksikliği daha büyük sorun. Torpil sadece en alt kategoride mevcut. En azından Galatasaray alt yapısından. U 14 itibariyle baya baya titizlikle seçiliyor ve torpille girenler genellikle yetersizlik durumundan dolayı şutlanıyor.

Ama eğitim hoca konusunda yetersiz kalıyoruz ülkede
Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş bunlarda torpil işi olmaması lazım zaten.Diğer altyapılar felaket durumda siyasiler iş adamlarının yakınları at oynatıyor.Altyapı hocalarını yeterli düzeye getirsen bile önünü keserler klasik''Bizim çocuk bir oynasın'' işlerinden ötürü.

Yazdıklarna katılıyorum. 1-2 ay önce altyapı secmelerinde torpil oldugunu yazdığımda linç ediliyordum adeta.. Hepsi torpilli degil tabii.. Yetenekli oyuncular var. Ama hiçbir gelecegi olmayan oyuncular da var..
kulübede tek forvet olmana ragmen son hamle olarak stoperi oyuna alip forvete koyuyorlarsa elbette dagilirsin hocam. bir de böyle bakmak lazim olaya. cogu oyuncunun hic bir gelecegi yok maalesef.

Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş bunlarda torpil işi olmaması lazım zaten.Diğer altyapılar felaket durumda siyasiler iş adamlarının yakınları at oynatıyor.
Anadolu takımlarda ne oluyor bitiyor hiç fikrim yok açıkçası. Bursa altınordu ve Trabzonspor ama fena değil gibi alt yapı liglerin tabelarına bakarsak.

Diğer takımların çoğu dağınık ve istikrar olmadığı net şekilde gözüküyor zaten.

Bir ülkede alt yapı çalışması sadece 4-5 takımın emekleri ile bir yere varması zor.

Almanya'yı örnek gösteriyoruz mesela.... Heriflerde birinci ligi geçtim amatör liglerde takımların bile alt yapı eğitim seviyesi orta/üst seviyelerde.

40 fırın ekmek yememiz gerekir açıkçası

Burada mutluyduk burda da yuzumuz gulmeyecek anlasilan
Boyle felegin .
Neden yaw 2 tane basit gol yedik işin özeti bu
Az kalsın lider çıkacaktık he şimdi elenebiliriz de ama problem değil über fizikli muhteşem yetenekli müthiş teknikli portonun 3 puan gerisinde bu torpilli ezik fizikli düşük mentaliteliler ordusu bir de ordan bak meseleye.

Anadolu takımlarda ne oluyor bitiyor hiç fikrim yok açıkçası. Bursa altınordu ve Trabzonspor ama fena değil gibi alt yapı liglerin tabelarına bakarsak.

Diğer takımların çoğu dağınık ve istikrar olmadığı net şekilde gözüküyor zaten.

Bir ülkede alt yapı çalışması sadece 4-5 takımın emekleri ile bir yere varması zor.

Almanya'yı örnek gösteriyoruz mesela.... Heriflerde birinci ligi geçtim amatör liglerde takımların bile alt yapı eğitim seviyesi orta/üst seviyelerde.

40 fırın ekmek yememiz gerekir açıkçası
Hocam Liyakat,Eğitim,Ahlak bu üçü bir arada uygulanırsa 6-7 yıl içinde Futbol ekolü oluruz.Ülkede herhangi bir kurumda bu saydığım üç madde olmadığı için sittin sene bişey olmaz bizden.

Az kalsın lider çıkacaktık he şimdi elenebiliriz de ama problem değil über fizikli muhteşem teknikli müthiş teknikli portonun 3 puan gerisinde bu torpilli ezik fizikli düşük mentaliteliler ordusu bir de ordan bak meseleye.

Hahahaha :D
Ilk yaridaki oyunu begendim aslinda
Malik yerine ali yavuz olsa cok daha iyi oynardik malik sagolsun 10 kisi oynatti.
2.yari bana a takimi hatirlattigi icin moralim bozuldu yoksa ben hala umutluyum bu cocuklardan.

Çocukları maçı kaybettiler diye yerden yere vurmaya gerek yok. Özellikle ilk yarı çok iyiydiler

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Az kalsın lider çıkacaktık he şimdi elenebiliriz de ama problem değil über fizikli muhteşem yetenekli müthiş teknikli portonun 3 puan gerisinde bu torpilli ezik fizikli düşük mentaliteliler ordusu bir de ordan bak meseleye.
Oligarkların para saçıp oyuncu transferi yaptığı altyapısı yok denecek lokomotif moskova schalkeyi yense çıkamıyacağız ona bakarsan?Galatasaray altyapısında oynayan oyuncular için torpilli denmez yetenekleri bu kadar.2-3 tane oyuncumuz var gerekli fiziki gelişimi gösterirse ileride iş yapabilir.Diğerleri süper lig ve ptt 1.lig dağılacaklar zamanla.

Hahahaha :D
Ilk yaridaki oyunu begendim aslinda
Malik yerine ali yavuz olsa cok daha iyi oynardik malik sagolsun 10 kisi oynatti.
2.yari bana a takimi hatirlattigi icin moralim bozuldu yoksa ben hala umutluyum bu cocuklardan.
Recep ve Malik aksattı takımı
2. yarı hiçkimse birbiriyle anlaşamadı atağa çıkarken paslar hep kaybedildi ana neden bu bence he bir de 2. golden sonra psikolijikmen çöktük onu da normal karşılamak lazım alışırlar zamanla
Altyapı kaybettiğinde ortaya çıkan dostlarımızı takım kazandığında da piyasada görmek isteriz arazi olmaları bizi üzüyor

Ne kadar ilginc degil mi genclerin gruptan cikabilmesi de bizim Uefa ya kalabilmemiz de iki Schalke takiminin elinde kismen.

Oligarkların para saçıp oyuncu transferi yaptığı altyapısı yok denecek lokomotif moskova schalkeyi yense çıkamıyacağız ona bakarsan?Galatasaray altyapısında oynayan oyuncular için torpilli denmez yetenekleri bu kadar.
Zaten elenebiliriz yazmışım ya orda neyse torpilli takım avrupa arenasında 10 puan toplamış kendi ülkesinde 2 maç eksikle lider, o çok beğenilen porto niye kendi evinde bu torpillileri yenenememiş peki

Zaten elenebiliriz yazmışım ya orda neyse torpilli takım avrupa arenasında 10 puan toplamış kendi ülkesinde 2 maç eksikle lider, o çok beğenilen porto niye kendi evinde bu torpillileri yenenememiş peki
Çarpıtma yaparak üste çıkmaya çalışıyorsun.Kimse torpilli demedi oynayan oyunculara.Zaten Üç büyüklerin altyapılarında torpil işi dönüyorsa kapatsınlar altyapılarını.

Recep ve Malik aksattı takımı
2. yarı hiçkimse birbiriyle anlaşamadı atağa çıkarken paslar hep kaybedildi ana neden bu bence he bir de 2. golden sonra psikolijikmen çöktük onu da normal karşılamak lazım alışırlar zamanla
Altyapı kaybettiğinde ortaya çıkan dostlarımızı takım kazandığında da piyasada görmek isteriz arazi olmaları bizi üzüyor

Kenardaki hocanin ismi hafif geldi herhalde ondan bu ozguvenleri

Üst Alt