Youtube'de Hayvan Videoları Çeken Çocuk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Youtube'de Hayvan Videoları Çeken Çocuk

Evet forumdaşlar, ekşide gördüm bu konuyu. Genç kardeşimiz diğer "youtuber"lar gibi saçma salak işler yapmak yerine merak ettiği konuyla ilgili videolar çekiyor.

Abone olup kendisine destek olabiliriz..

Uzuldum.. Piril piril bir genc.. Yasimizdan oturu ogrendikki bu devirde futbol maci sirasinda sahaya cikip göğüs bacak gostermeden, veya Nusrette altin kaplamali et yemeden Youtube fenomeni falan olmak zor..

Genc yasta birbaska sönen genc potansiyel

Böyle hype ile abonelik filan boş iş. İlerisi için yarardan çok zararı var. Abone olanların çoğu, çocuğun videolarını bir süre sonra izlemeyecek. Çocuk videom filan niye izlenmiyor triplerine girecek sonrası geçmiş olsun.

Benim ilgimi çekti kanalı. Yavru yarasa beslemesi , engerek yılanına 1 metre kadar yaklaşması bence izlenebilir kanal havası verdi.

Genç bir kardeşimiz , destek olup yol göstermek lazım. Belki çok iyi bir zoolog olacak.

abone oldum , videolarınıda izleyecem. İnşallah ilerde hayvan bilimci olur, doğal yaşamlarında inceleyebilir kardeşimiz.

Youtube izlenme oranına göre ortalama ne kadar ödüyor?Örneğin videosu 1.5 milyon izlenme alan bir kişi ne kadar kazanıyor?

Izlenme dakikası
İzleyen ülkeler
Tıklanan reklamlar
Reklamların kalitesi
Reklamları gören kitle her şey önemli Mesela 8 yaşında bir çocuk izler reklamı tıklar 10 kuruş verir, Almanya'da üst düzey bir yönetici girer tıklar bir reklamı 1 euro yani 6 lira verir

Ondan dolayı kesin bir rakam vermek zor dediğine.

Youtubedan para kazanman için önce belli bir abone sayısına ulaşman gerekiyor

Sonra partnership alırsan para kazanmaya başlarsın.Ama o partnershipler alıyor asıl parayı,sana gelen para çok cüzi miktarlar oluyor

1 milyon felan izlenmedikçe para kazanmak zor.Belli izlenme oranlarını yakalarsan iyi partnershipler ile kazanma yüzden artar

Telif olayları felan var 2 strike yediğinde 3 de kanalın kapanıyor

Öyle dışardan göründüğü gibi değil.Video çek,yükle para kazan modunda takılmak için belli emek lazım

Youtubedan para kazanman için önce belli bir abone sayısına ulaşman gerekiyor

Sonra partnership alırsan para kazanmaya başlarsın.Ama o partnershipler alıyor asıl parayı,sana gelen para çok cüzi miktarlar oluyor

1 milyon felan izlenmedikçe para kazanmak zor.Belli izlenme oranlarını yakalarsan iyi partnershipler ile kazanma yüzden artar

Telif olayları felan var 2 strike yediğinde 3 de kanalın kapanıyor

Öyle dışardan göründüğü gibi değil.Video çek,yükle para kazan modunda takılmak için belli emek lazım

Partnerle anlaşmak zorunda değilsin kural şu videoların 4 bin saat izlenecek ve 1000 abone bu şartları sağlayınca başvuru yolluyorsun youtube kabul ederse videolar seninse ve kaliteliyse kabul eder zaten ama sağdan soldan alıp yüklersen onay vermezler , ondan sonra para kazanma açılmaya başlıyor kaç izlenme kaç para kazanma mevzusu da yukarda yazdığım için izleyenlere bağlı kimi videolar var 10 bin izlenir 1 milyon izlenenden çok para bırakır bu iş baya detaylı yani.

Üst Alt