Yücel İldiz: "Galatasaray'ı çok iyi analiz ettik" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir cacık oynadığınız yoktu be bizimkilerin kazmalığı ve vurdumduymazlığı tuttu da aldınız maçı haftaya 4 yerseniz şaşırmam beklediğimden kötü Denizli.

Çok iyi analiz etmiş, hadi oradan. Çok az iyi oynasaydık duman ederdik. Denizliyi ben beğenmedim açıkçası. Sonraki haftalar toparlarlar mı bilemiyorum.

Bir cacık oynadığınız yoktu be bizimkilerin kazmalığı ve vurdumduymazlığı tuttu da aldınız maçı haftaya 4 yerseniz şaşırmam beklediğimden kötü Denizli.

Zaten üzüntümüz ondan. Hiç hazır olmayan ve eli ayağına dolanmış bir rakip vardı. Fazla kasmadan kazanabileceğimiz bir maçtı. İkram ettik durduk yere. Neyse, ilk haftalarda yapılan bu tarz mallıkların telafisi oluyor. Herkesin ayağı yere basar artık.

Başka açıklaması olmaz zaten yenenlerin Diagne yerine falcao olaydı 10.dk da 2-0’dı o zaman ne analiz etmiş olacaktın acaba

O kadar iyi analiz etmişsiniz ki önde basıp bizi oynatmamak yerine geriye yaslandınız

Bu da bize karşı hiç yapılmaması gereken çok büyük 1 yanlış

Eğer diagne boş kaleye selçuk da penaltıyı atsaydı görürdüm size

Son derece yanlış analiz etmişsiniz ama marcaonun salağına dua edin

ilk 25 dakika falan uzun zamandır gördüğüm en kötü süper lig takımı performansını sergilediniz sayın ildiz marcaoyla belhandaya dua et

Üst Alt